پیام تبریک اردوغان به مناسبت عید برداشت محصول

پایگاه خبری / تحلیلی نگامرجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه، عید شکرگزاری برداشت محصول را به تمامی کشاورزان در جای جای ترکیه تبریک گفت.

به گزارش ت رت فارسی، رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه، عید برداشت محصول را به تمامی کشاورزان در جای جای ترکیه تبریک گفت.

در ویدئویی که به همین مناسبت در صفحه توئیتر مرکز روابط عمومی نهاد ریاست جمهوری منتشر شد آمده است: “عید شکرگزاری برداشت محصول را به همه کشاورزانی که  با عرق پیشانی شان نقش مهمی در توسعه کشور، رشد اقتصاد و افزایش تولید و بهره وری در ترکیه ایفا میکنند، تبریک و تهنیت عرض میکنیم.”

در این ویدئو که طی آن تصاویر مربوط به بخش کشاورزی به نمایش گذاشته شده رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه طی سخنانی میگوید: “برداشت، عیدی است که طی آن ثمره یک سال تلاش، عرق پیشانی و صبر کشاورزانمان دریافت میشود. شما امروز تنها محصول مزارع خود را برداشت نمیکنید، بلکه نتیجه یک سال تلاش توآم با شکیبایی و توکل را دریافت میکنید. امروز شما یکبار دیگر شاهد برکت خاک، آفتاب و آبی میشوید که خداوند جهت استفاده انسان در اختیارش قرار داده است. در چنین روزی، عید برداشت محصول را به کلیه کشاورزانمان در جای جای ترکیه تبریک و تهنیت عرض میکنم.”