پیام تسلیت هیئت مدیره خانه موسیقی به مناسبت سانحه سقوط هواپیما

پایگاه خبری / تحلیلی نگام؛ هیئت مدیره خانه موسیقی برای تسلیت به مردم و بازماندگان هواپیمای اکراینی پیامی صادر کرد.

به گزارش ایلنا، در پی اتفاقات اخیر و سقوط هواپیمای اکراینی، هیئت مدیره خانه موسیقی پیام تسلیتی صادر کرد.

پیام تسلیت هیئت مدیره خانه موسیقی به مناسبت جان باختن تعدادی از هموطنان‌مان در سانحه سقوط هواپیمای اکراینی به شرح زیر است:

«خبر سقوط هواپیمای تهران – کیف و درگذشت جمع زیادی از نخبگان و هموطنان عزیزمان چنان تلخ و جانکاه بود که ملتی را سوگوار کرد. بزرگی این غم چنان بود که فراتر از مرزهای کشور، قاره‌ها را درنوردید و سایه سیاهی از اندوه و حسرت بی‌پایان را برگسترانید!

ما هیئت مدیره خانه موسیقی ایران به نمایندگی از هم‌صنفان خویش در اعماق این سیاهی اندوهناک به دنبال واژه‌ایم تا بتوانیم ذره‌ای از احساس درد خود را بیان کنیم. در این فاجعه تلخ، همدردی بی‌معناست؛ این درد، درد همه ماست، درد مشترکی است که به جانمان افتاده و ما به ناگزیر فریاد می‌زنیم این درد مشترک را تا شاید این هم‌صدایی مرهمی باشد بر زخم‌های ناسور!

با چشمانی اشکبار و سینه‌ای مالامال از آلام، برای همه هموطنان‌مان داغدار و همه خانواده‌های عزیز قربانیان سانحه، آرزوی صبر و شکیبایی و آرامش داریم.

اما قطعا آرامش عمومی ملت زمانی میسور و مقدر است که همه مسئولان با دغدغه‌مندی و جدیت به مطالبات ملی و به‌حق مردم که همانا ایجاد شفافیت، پاسخگویی و برخورد با عوامل پنهانکاری است، پاسخ داده و با اصلاح ساختار موجود از تکرار چنین فجایع نابخشودنی جلوگیری کنند.»