پیشگویی اصولگرایانه از شورش شهریور یا ساخت یک شورش

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ یک فعال امنیتی اصولگرا در توئیتر با یک پیشگویی امنیتی از شورش شهریورماه در کشور خبر داد ،این یک پیشگویی‌ای است که اگر ما بگوئیم چراغ سبز به معاندان است،اگر فعال امنیتی در توئیتر بگوید نشان عاقبت‌اندیشی و آینده‌نگریست!!

علی قلهکی در توئیترش نوشت : خیلی زودتر از آن چیزی که فکرش را میکردیم، مدیریت دولت درعرصه #بورس درحال تبدیل شدن به مساله امنیت ملی‌ست! دستکاری سرمایه مردم در”بازار سرمایه”هر دلیلی که دارد، خیر مردم را شامل نمیشود و بیشتر شبیه اهرم فشار به حاکمیت است. “شورشِ شهریور” دلیل می‌خواهد؛ دلسوزان کشور بیشتر دقت کنند!

One thought on “پیشگویی اصولگرایانه از شورش شهریور یا ساخت یک شورش

 • مرداد ۲۸, ۱۳۹۹ در t ۵:۰۲ ق٫ظ
  Permalink

  به گوادلوپیست های سیاه کلیست سلطنت باز و هواداران جنبش قلابی کارگری بخشی و دوست دخترش :
  ـ سپیده قلیان در پرونده اعتراضات سراسری آبان‌ماه تبرئه شد
  https://www.peykeiran.com/Content.aspx?ID=212634
  به توده ایها و فدایی ها و ملی مذهبی ها (به جود اورندگان دولت کودتایی خرداد ۶۰ موسوی ـ رفسنجانی ـ نبوی پس از توطئه اشغال سفارت امریکا آغاز روسی شدن رژیم کودتا توسط خوئینی ها ، عبدی ، خواهر مری ، پیمان ، کیانوری ، لو دادن کودتای نوژه ( به گفته عمویی روس ها به انها گفتند و انها به رفسنجانی !) حالا مزدوران روسیه در سازمان امنیت ملاهای روسی که مثل لوکاشنکو در دام ک گ ب پوتین افتاده اند ، تاریخ را دوباره نویسی میکنند و گردن سگ می ا ندازند ! اگر منظورشان سگ های روسی باشد مثل توده ایها البته درست ا ست :
  ـ ترامپ وضعیت بلاروس را «وحشتناک» خواند؛ اجلاس فوق‌العاده رهبران اروپا
  https://www.peykeiran.com/Content.aspx?ID=212632
  ـ کارکنان تلویزیون بلاروس به صف اعتصابیون و معترضان لوکاشنکو پیوستند
  https://www.peykeiran.com/Content.aspx?ID=212605
  (چقدر شبیه اول انقلاب ۵۷ است .)
  ـ از امارات حمله شروع خواهد شد :
  برقراری خط تلفنی مستقیم میان امارات و اسرائیل
  https://www.iranpressnews.com/source/217324.htm

  پس چرا گوادلوپیست ها و فداییان سلطنت باز و توده ایها تبلیغ میکردند از آذربایجان ! امدند ؟
  آکتبر سورپرایز!
  دو راهی خامنف ـ رفسنجانف !
  ـ رفسنجانف معامله با رونالد ریگان (آمریکا) را برگزید!
  ـ خامنف همه چیز را به روسیه ( پوتین) فروخت و کاسه خالی را به چین!
  اندکی صبر کنید ، میبینید کدام اشتباه بزرگتری کردند .
  اما مردم ایران !
  تنها کودتایی در جهان که شوروی در ان سکوت کرد ( اگرچه در ۲۵مرداد انرا لو داد به مصدق که او را نوکر امپریالیسم امریکا می خواند و علیه او سه سال تمام لجن پراکنی کرد ، آنهم چون سهم نفت و گاز مال او را امریکا و انگلیس منظور نکرده بودند ! ) اما در ۲۸ مرداد همان کودتا پس از لحاظ کردن و تضمین سهم شوروی در رژیم شاه ، را لو نداد ! و سکوت کرد !
  – همین شوروی در صحرای طبس هواپیما و هلیکوپتر ارسالی کارتر را سرنگون کرد در دفاع از ملاهای روسی ! ، -همین شوروی کودتای نوژه را لو داد برای حفظ ملاهای روسی !
  – همین روس ها خزر و نفت و گاز و پایگاه های نظامی ایران و نیروهای سپاه و امنیت و دفتر رهبری و خود رهبر را در دستان خود گرفتند علیه جنبشها و اعتراضات مردم ، از راهپیمایی جبهه ملی علیه لایحه قصاص تا رئیس جمهور منتخب اکثریت قاطع ملت تا قیام خرداد ۷۸ و تا جنبش سبز و تا جنبش های دیماه و ابانماه ۹۶ و ۹۸. -همین شوروی در خلیج خوک ها در دفاع از کاسترو علیه امریکا جهان را تا پرتگاه جنگ اتمی پیشبرد ،
  -همین شوروی به هر جا امریکا بود یا می خواست وارد شود لشگر کشید و علیه امریکا موضع گرفت همان گونه که امروز پشت ملاها رو در روی امریکا ایستاده در شورای امنیت تا ملاها به خیره سری روسی ادامه داده و فکر معامله شبیه رفسنجانف با ترامپ را نکنند .
  کشور ایران در چنگال شیطانی روس ها و مزدوران انها (چه اخوند روسی ، چه اپوزیسیون قلابی روسی ان) اسیر است گاز انبری.
  – شاهزاده لیبرال دموکرات هم جرات حمله و انتقاد به مارکسیست های روسی و روسیه را ندارد تا چه رسد به ملیون و مستقلین .
  – سکوت ننگین روشنفکران معتاد به لنینیسم روسی ، خیانت قلم به مزدهای کانون نویسندگان و روز نامه نگاران و اصحاب رسانه های فارسی که مملکت را به یک حقوق جزیی به دلار , یک زندگی جزیی در غرب با پول ملاها ، روسیه ، و شیخک های فاسد عرب فروخته اند :
  یا زبان در کام کرده ، یا ادرس عوضی میدهند .
  پرزیدنت ترامپ امروز , مثل ایزنهاور سال ۳۲ , و کارتر سال ۵۷ هیچ راه دیگری ندارند جز اینکه با کمترین هزینه به این بازی دوسر روسی که امنیت امریکا و متحدان انها را شدیدا در خطر قرار داده ، و خامنف سر سپرده روس و سپاه و نیروهای امنیتی و مجلس و … روسی به هیچ صراطی جز جنگ تمام عیار و یا یک کودتای ضربتی مستقیم نمی شوند ، خاتمه دهد :
  ۱) از معامله و دادن ۵۰ ـ ۵۰ به روس ها گرفته
  ۲) تا یک جنگ خونین
  ۳) تا وارد کردن یک گروه منسجم اقتدار گرا ( مثل السیسی در مصر ، کرزای و پشتوها در افغانستان ، سازمانهای تروریستی کرد در عراق و سوریه …)
  من به همه کسانی که به ایران می اندیشند هشدار می دهم که بازی روس ها با ایرانیها توسط ملاها و توده ایها و فدایی ها و ملی مذهبی ها ، عاقبتی بسیار خطرناک برای ایران دارد .
  – اگر پس از مصدق پیشوای ملت ایران و جنبش ملی او برای استقلال و حکومت قانون ، شاهی امد که شعور سیاسی داشت که بفهمد باید امریکا را برگزیند و به روس ها اعتماد نکند و میهن پرست بود و پا در جای پای مصدق گذاشت در بسیاری از رویکردها ، و ایران را اباد کرد ،
  – اگر پس از حکومت وابسته به روس و انگلیس قاجار رضا خان قزاق امد اما انقدر میهن پرست بود که حتی تصمیم گرفت علیه انگلیس که او را اورده بود زیر ابی برود و با المان روی هم بریزد ،
  اما خامنف موجودی بسیار متوهم ، نادان ، ترسو ، خیانت کار ، ضد منافع ملی و شدیدا روسی است .
  او به همین دلیل حتی در میان همه نادانان رژیم روسی اش ، احمق ترین ها و جاسوس ترین ها را به کار گمارده تا نکند به فکر ایستادن جلوی او باشند ، به گونه ای که بنی صدر رو دروی خمینی ایستاد .
  او حتی به اندازه رفسنجانی مزدور روسی مارمولک ، شعور تشخیص خطر علیه خودش را هم ندارد .
  اگر رفسنجانی با کیانوری و اشغال سفارت خوئینی ها و فدایی ها امد وقتی امریکا به او تنگ گرفت دست امریکا را بوسید در اکتبر سورپرایز ،
  اما خامنف از همان اندازه غریزه حیوانی تشخیص خطر که رفسنجانف داشت و بقیه مزدوران روس هم دارند ، بی بهره است .
  روس ها او را پس از مطالعات بسیار گسترده برگزیده اند و همه کسانی را که ممکن بو دجلوی او بایستاند از سر راهش برداشتند . حتی رفسنجانف را هم مثل حزب خلق تره کی فریب دادند و از سر راه او برداشتند ، تا چه رسد به بهشتی و باهنر و مفتح .
  هدف روس ها از نشاندن این دست نشانده مفلوک اماده کردن کشور ایران برای فروپاشی و هضم در روده بزرگ روسیه بود. دقیقا همان کاری که اکنون با مزدور دیگرشان لوکاشنکو میکنند .
  پوتین نه تنها بلاروس که ایران و عراق و افغانستان و سوریه و سرزمینهای کرد و نهایتا ترکیه و امارات و عربستان و لیبی و مصر را می خواهد .
  خنجری که دوگین به او گفته باید در قلب غرب فروکند و هند و چین را از امریکا و غرب جدا کند . یک دیوار امنیتی شمالی جنوبی ! این در طرح اورو اسیا امده .
  روزنامه فرارو انرا به تفصیل اورده و همین طور عصر نو که متعلق به فدائیان خلق است .
  ایران وثوق الدوله و یا کودتای ۲۸ مرداد هر دو برای روس ها قابل قبول است ، چون امکان کودتا و اشغال ایران را در شرایط فعلی ندارند . بنابراین حکومت نیابتی ملاهای روسی را مثل بعث اشتراکی ناسیونالیست عربی اختراع کرده اند .
  باید به خیابان بریزید و جلوی هر گونه راه حل کور که معامله اضطراری امریکا و روسیه به جای منافع مردم ایران مبنای آن باشد و مشکل مملکت را وصله پینه کند ، بگیرید
  مثل الجزایر ، سودان ، بلاروس ، اوکراین ، هنگ کنگ ، ….. مردم ایران باید به جهان نشان دهند که رژیم روسی و روسیه را با هم اخراج میکنند .

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.