چرا سرداران ارشد سپاه تلاش می کنند پاسداران بازنشسته را در گردانهای امنیتی و سرکوبگر سازماندهی نماید؟!

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ این روزها در اکثر استانهای کشور، سپاه با ارسال پیامک و یا توزیع فرمهایی، پاسداران بازنشسته را برای عضویت در گرانهای امنیتی و سرکوبگر امام علی دعوت می نماید!

قیام آبانماه ۹۸ واقعیت بزرگی را آشکار نمود و آن اینکه، جمهوری اسلامی از این پس برای چند صباحی بقای بیشتر خود بیش از گذشته رو در روی مردم قرار خواهد گرفت.

تقابل خشونت بار سرکوبگران در آبانماه ۹۸ با مردم و قتل عام آنها سوالات بسیاری را در داخل خودیهای رژیم، بخصوص اعضای عادی و بدنه سپاه و بسیج که همواره تحت مغزشوئیها و تبلیغات صورت گرفته خود را مدافع کشور و ملت می دانستند، ایجاد کرد
که به راستی کشته شدگان آبان آیا جز از مردم ایران نبودند؟!
مردمی که نه عضو گروهی نه جزیی از طیف خاصی بودند ، نه میشد آنها را کافر و مرتد نامید، نه وابسته به غرب و جاسوس بودند و نه حتی یاغی و شورشگر آنها برادران و خواهران و هم محله ای ها و همشهریان و فک فامیل خود پاسداران و بسیجیان بودند

منوچهر بختیاری خود بازنشسته سپاه بود که پسرش کشته شد.
محسن محمد پور کارگر ۱۸ ساله ای بود که در همه عکسهایش کارگری و پایین شهری بودنش هویداست.
پژمان قلی پور دانش اموزی بود که با پنج تیر کشته شد و …

قیام آبان پرده ریا و تزویر و نفاق را از چهره جمهوری اسلامی کنار زد و بیش از همگان باعث بیداری در بین اعضای بسیج و سپاه شد به نحوی که بعد از آبان در کل کشور، هیچ کدام از گردانهای سرکوبگر، فراخوان موفقی نداشت و اعضای آن که همواره گفته می شد برای مقابله با دشمنان و ضد انقلاب اموزش می بینند، با دیدن واقعیت ها حاضر به تقابل با مردم نشدند و در فراخوانها شرکت نکردند.

پس از قیام ابان، سپاه با تغییر در سازمان، ضمن انکه فرماندهان گردانهای سرکوبگر را از پرسنل رسمی و دوره دیده قرار داد، سعی کرد در قالب سازمان دوم، یک گروهان از هر گردان سرکوبگر را از پرسنل رسمی و دو گروهان از بسیجیان استفاده نماید.

فراخوان این روزهای بازنشستگان به عضویت در این گردانها این واقعیت را نشان می دهد که ریزش در بسیجیان و پاسداران جوان بسیار فراتر است و باز هم گردانها به حد نصاب سازمانی نرسیده اند که مجبور به روی آوردن به بازنشستگان شده اند.

جالب است که فراخوان بازنشستگان نیز با بی محلی اکثریت آنها مواجه شده و عملا اندک افراد ثبت نام کرده نیز عمدتا شامل سه گروه می گردند.

دسته اول پاسداران جنایتکاری که قبلا دستشان به خون مردم آغشته شده و بقای خود را فقط در درون حاکمیت جمهوری اسلامی می بینند.

دسته دوم فرصت طلبانی که به بهانه رزمنده و جانباز بودن از رانتهای کلان برخوردار بوده اند و از هر فرصتی برای نفوذ دادن فرزندان و فک و فامیل و اشنایان خود در دستگاههای دولتی و مکیدن ثروت استفاده نموده اند و باز بقای خود و دار و دسته و ثروت خود را گرو‌ بقای جمهوری اسلامی می بینند.

دسته سوم‌ شبهه داعشیانی هستند که که هنوز غرق در اوهام و مغزشوئیها قرار داشته و تصوری باطل دارند که هر کسی در برابر جمهوری اسلامی قرار گیرد، دشمن خدا و پیغمبر و جانشین امام زمان بوده و خونش حلال است.

قطعا فردای آزادی، عضویت در این گردانها می تواند معیاری برای اثباط سرکوبگی، جنایت علیه بشریت و اقدام به قتل مردم ایران قرار گرفته و همه اعضای چنین گردانهای ضد انسانی را به پای میز محاکمه کشاند.

30 thoughts on “چرا سرداران ارشد سپاه تلاش می کنند پاسداران بازنشسته را در گردانهای امنیتی و سرکوبگر سازماندهی نماید؟!

 • شهریور ۱۰, ۱۳۹۹ در t ۹:۴۱ ق٫ظ
  Permalink

  عوضی وطنفروش برو گمشو با این تحلیلت ؛ ابن تحلیلهای تخمی فقط به درد خودتون و اونجاتون میخوره !!!

 • شهریور ۱۰, ۱۳۹۹ در t ۱۰:۱۲ ق٫ظ
  Permalink

  سلام از اهوال ما چه خبر …سربازان امیتی کشور هستند

 • شهریور ۱۰, ۱۳۹۹ در t ۱۰:۲۲ ق٫ظ
  Permalink

  سلام از پالمان یعنی یگان ویژه مخصوص به عقل باید دست کنید .
  عقل ویژه

 • شهریور ۱۰, ۱۳۹۹ در t ۱۰:۲۳ ق٫ظ
  Permalink

  سلام چرا کم کاری کردی سردار سلیمانی
  انینانه پرسش

 • شهریور ۱۰, ۱۳۹۹ در t ۱۱:۲۱ ق٫ظ
  Permalink

  آره واقعا همینجوری هستش که شما فرمودید اگر امام حسین هم زنده بود وبر علیه این رژیم فاسد قیام میکرد به جرم دست پرورده وجیرخوار آمریکا کشته میشد.

 • شهریور ۱۰, ۱۳۹۹ در t ۱۱:۵۰ ق٫ظ
  Permalink

  واقعا شاشیدم تو این تحلیلتون

 • شهریور ۱۰, ۱۳۹۹ در t ۱۱:۵۱ ق٫ظ
  Permalink

  منظورم تحلیل سایت هست نه افرادی که نظر دادن

 • شهریور ۱۰, ۱۳۹۹ در t ۱۲:۱۲ ب٫ظ
  Permalink

  وطن فروشان خائن شما همان تفاله های ملت ایران هستید ..بروید در کنار مسعود رجوی خون جوانان وطن ریختید …شتر در خواب بیند پنبه دانه..درود بر پاسداران حریم ایران اسلامی…چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید…

 • شهریور ۱۰, ۱۳۹۹ در t ۱۲:۱۵ ب٫ظ
  Permalink

  دروغ دروغ دروغ چهل ساله این مزخرفاتو بر علیه وطن میگید پیر شدید از رو نمیرید

 • شهریور ۱۰, ۱۳۹۹ در t ۱:۱۹ ب٫ظ
  Permalink

  خاک تو اون سرت تحلیلگر حالا نمی دونم چی گیرت میاد وطن فروشه غرب زده از خود ناٱمید

 • شهریور ۱۰, ۱۳۹۹ در t ۱:۵۵ ب٫ظ
  Permalink

  همین تحلیلای آبکی رو میدید که ۴۱ ساله جمهوری اسلامی سقوط نمیکنه خخخخ

 • شهریور ۱۰, ۱۳۹۹ در t ۲:۴۵ ب٫ظ
  Permalink

  دیدیم در کشور آلمان و امریکای جنایتکار در روز عاشورا .چه جنایت و رقص وآوازی به را انداخته بودید و فاحشه هایتان چطوری قر میدادند .سپاه و بازنشستگانش به کوری چشم شما فرزندان ابو.سفاک را ابوجهل و نوکران جیره خوار بن سلمان را وتشما تیرانا نشینان نوکر صدام افلقی را بخاطر جنایات بی شمارتان با اشد مجازات تنبیه خواهد کرد .منتظر آن روز باشید ای وطن فروشان بی اصل ونسب که هیچ عرق وطن در وجود منحوستان نیست .زنده وپایینده با جمهوری اسلامی ایران عزیز و سرافراز

 • شهریور ۱۰, ۱۳۹۹ در t ۳:۰۱ ب٫ظ
  Permalink

  پیر وفرتوت از آلبانی کار می‌کنید تا پایان عمر توی زباله دونی نندازنتون. پیامک خاکت سرت یعنی آنقدر عقلت نمیرسه کسی بخواهد این‌کار بکنه جار نمیزنه. خرفت شدیدمملکت مال ایرانی تا آخرین قطره خون بپاش وایسادیم

 • شهریور ۱۰, ۱۳۹۹ در t ۳:۰۳ ب٫ظ
  Permalink

  عقده ی سپاه کشت شما رو خوب میدونید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران پر قدرت باشکوه شما هم از نسل ونطفه هند جگرخوارید. مردم ایران کنارسپاه وارتش از مملکتش ن دفاع می‌کنند.

 • شهریور ۱۰, ۱۳۹۹ در t ۴:۲۶ ب٫ظ
  Permalink

  بدانید و آگاه باشید جیره خوار های اسراییل و آمریکا . سپاه پاسداران نور چشم ملت و پاری تن ما است و اگر این رشید مردان خستگی ناپذیر نبودند کشور اکنون صد پاره بود
  کمی افکار پوچتان را متمرکز کنید . در تمام بحرانها ( جنگ . داعش . سیل . زلزله . سازندگی ها . نام آرامی . کمبود و….. ) این جوانمردان بودند که مردم را رها نکردند و قوت قلب ملت بودند و هستند .
  به احترام این ایام سوگواری سالار شهیدان . سلامتی تک تک این بزرگ مردان را می خواهیم .

 • شهریور ۱۰, ۱۳۹۹ در t ۴:۴۵ ب٫ظ
  Permalink

  مردم ماییم و فشار اقتصادی رو تحمل میکنم تا ایرانم به لطف اهورا مزدا و کورش کبیر به زمان داریوش هخامنشی برگردد.ایرانی غیرتش را با هیچ چیز عوض نمیکند و مزدوران وطن فروش در این کشور جایی ندارند

 • شهریور ۱۰, ۱۳۹۹ در t ۶:۰۲ ب٫ظ
  Permalink

  سلام بایداین رسانه ر خیانت کار رو همین حالاسرکوب کنید.که این تحلیل واین حرفهابوی خیانت میده.بدبخت اگرسپاه (البته فقط کسانی که دنبال رو رهبرن.)نبودحالا مثلث عبری عربی اروپای خواهرمادر همه روگاییده بودن.کلیپی که امده بیرون که یک سربازامریکای مست عرق خورده همچی اعتراف میکنه میگه بزور به دختر۱۵ساله عراقی ۱۰نفرتجاوزکردیم.بعدا اخرسرخودکشی میکنه.شما بیناموسا اینجوری میخاین بیغیرتا.

 • شهریور ۱۰, ۱۳۹۹ در t ۷:۰۴ ب٫ظ
  Permalink

  به کوری چشم شما منافقان جان ناقابلی داریم که قسم خورده ایم به نظام و امام خامنه ای هدیه کنیم و آن شاالله به شهادت ختم بشود

 • شهریور ۱۰, ۱۳۹۹ در t ۷:۰۷ ب٫ظ
  Permalink

  اگه مردم از انقلاب و بسیج دل بریدن چرا نظام سقوط نمیکنه احمق

 • شهریور ۱۰, ۱۳۹۹ در t ۸:۱۴ ب٫ظ
  Permalink

  آسیاب به نوبته….صدام قذافی،بن علی مبارک عبدالله صالح و دیگران حتی تو خوابشون هم نمی‌دیدند که روزی سقوط کنند،پلی دیدیم که سقوط کردند اونم بطور فجیعی….قانون سیاست و قدرت همینه یکروز میای سر قدرت و یکروز هم از قدرت میکشنت پایین…هر آمدنی رفتنی داره

 • شهریور ۱۰, ۱۳۹۹ در t ۸:۳۶ ب٫ظ
  Permalink

  تحلیل باحالی بود…، لذت بردم…، اول بخاطر حقایق محضی که بیان کردید و مهمتر اینکه مفتخوران و چاپلوسان حکومتی با خواندنش ، ظاهراً بدجوری ماتحتشون سوخته که اینجوری به جِلز وِلز افتاده اند…!!😆😆

 • شهریور ۱۰, ۱۳۹۹ در t ۸:۴۶ ب٫ظ
  Permalink

  الحق که مردم فهمیده و با معرفتمون جواب این تحلیل تخمی سایت رو خیلی ساده و خوب دادند. معلومه که گردان های امام علی زدند وسط سیراب شیردون و مغز این بدبخت های بی شعور که خاک تو سرها نمیتونند یه مطلب دروغی هم سرهم کنند. برید آب رو بریزید اونجا که سوخته از دست این گردانها.
  بدبخت ها ….. بابا حیف وقت که واسه این سایت عوضی بذاریم

 • شهریور ۱۰, ۱۳۹۹ در t ۸:۴۹ ب٫ظ
  Permalink

  قشنگ معلومه که از روحیه بسیجی و سپاهی بی خبری که این تحلیل کذب و چرت رو بیان میکنید شما که از باز ماندگان منافقین هستین و جیره خور آمریکا و اسرائیل اینو بدونید که نابودیتون نزدیکه و به لطف خدا و هدایت قرآن و رهبری شر شما رو از روی این کره خاکی به زودی زود کم میکنیم ملت دانا و فهیم ایران فرزندان بسیجی و سپاهی خودشون رو خوب میشناسن و می‌دونن که یه مشت دروغ گو که دیگه نمیتونن راه به جایی ببرن به این اراجیف دست به دامن میشن تا انحراف و تفرقه ایجاد کنن شما دیگه آخر کارتونه و منتظر سیلی های محکمی از طرف مردم ایران و فرزندان سرافراز بسیجی و سپاهی اونا باشید .

 • شهریور ۱۰, ۱۳۹۹ در t ۸:۵۴ ب٫ظ
  Permalink

  آقایون منافق چوب تو…..یکیکتون

 • شهریور ۱۰, ۱۳۹۹ در t ۸:۵۹ ب٫ظ
  Permalink

  دشمن خائن و وطن فروشان یاری دهنده صدام متجاوز در طول ۸ سال جنگ انتظاری بیش از این نیست.اینها اصلا سواد ندارند که تحلیلگر باشند.اغلب کسانی که در سال ۹۸ کشته شدند به دست سازمان تروریستی رجوی بود و البته تعدادی از این عناصر خود فروخته که نفوذ کردند و مسلح بودند و اقدام به کشته سازی کردند توسط مجموعه عوامل امنیتی اعم از ناجا و سپاه به سزای اعمال ننگین خود رسیدند.مردم ایران اعتراضاتی دارند و گاهی اجرا گروهی در خیابانها و یا مقابل برخی نهادها اعلام میکنند اما انان که به دعوت فاسدی وطن فروش اونو مرز یا داخل کشور اقدام به اشوبگر و تخریب اموال عمومی و مردمی می نمایم نمیتوانند جز مردم ایران محسوب سون جز همان خائنین هستند.در اخر انچه در بال در خصوص سازمان رزم گردانهای امام علی گفته شده و بکار گیری بازنشستگان و کیفیت و کمیت فراخوانی ها و اموز ها و نحوه پاسخ فراخوانی بازنشستگان که اصلا نبوده و عکس العمل انها کذب محض است.
  مرگ بر وطن فروش …….

 • شهریور ۱۰, ۱۳۹۹ در t ۹:۰۶ ب٫ظ
  Permalink

  بقول امام سجاد (ع) که فرمودند خدا را شکر که دشمنان ما را از احمق ها قرارداد. شما خائنین که دستتان تا مرفق در خون بهترین فرزندان این مرز بوم است و با دشمنان این کشور یعنی آمریکای جنایتکار هم پیاله شده اید و برای دو روز زندگی ننگین در این دنیا بهر ذلتی در آلبانی تن میدهید اول اینکه خفه شید و بعد به کوری چشمتان این انقلاب قله های جهانی را یک به یک فتح میکند.نصر من الله و فتح قریب

 • شهریور ۱۰, ۱۳۹۹ در t ۱۰:۲۷ ب٫ظ
  Permalink

  درودبرسردارسلیمانی وسپاه .مرگ بر وطن فروشان وخائنان

 • شهریور ۱۰, ۱۳۹۹ در t ۱۰:۴۷ ب٫ظ
  Permalink

  من نوجوان زمان جنگ ایران وعراق هستم همچنان که صدام را نابود کردیم نوبت همه خاءنین وطن فروش هم خواخد رسید .درود برپاسداران جان برکف انقلاب و مرگ وننگ بر پهلوب لی غیرت .

 • شهریور ۱۱, ۱۳۹۹ در t ۰:۵۳ ق٫ظ
  Permalink

  بخاطر خدا یه نفر نیست که برای این تحلیل نظر منصفانه بده! همه نظرها مربوط به مواجب بگیر حکومت هستن.خب البته اگه دیگران همه ماهانه بیشتر از ۱۰ میلیون تومن حقوق میگرفتن نفسشون از جای گرم در میومد و اینهمه گرانی و بدبختی مردم اصلا واسشون مهم نبود.

 • شهریور ۱۱, ۱۳۹۹ در t ۱:۰۱ ق٫ظ
  Permalink

  بی ناموس توی حرامزاده را چ به تحلیل!!!کوری امسال توی تفاله ما مردم تا آخر پای سپاه و ارتشمون میایستیم

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.