چه خبر از بودجه های تبلیغاتی/ هزینه یک رپرتاژ در کانال‌های انتخاباتی چقدر است؟

شنیده ها

این‌روزها و رفته رفته، کانالهای تلگرامی بیش از گذشته مورد توجه نامزدهای انتخاباتی قرار گرفته است؛ بطوریکه در بعضی روزها چندین رپرتاژ انتخاباتی متنوع را می‌توان در تلگرام و کانالها مشاهده کرد. هزینه این رپرتاژها چه مقدار می تواند باشد؟

بر اساس استعلام خبرنگار ما، اگر در ۱۵ کانال میلیونی، یک رپرتاژ انتخاباتی منتشر شود، بر اساس تعرفه های جاری، هزینه‌ای معادل ۴۰ میلیون تومان برای هر نامزد خواهد داشت.

برخی از نامزدها در یکماه گذشته حداقل ۲۵ رپرتاژ انتخاباتی داشته‌اند؛ یعنی به همین سادگی و فعلا در این ایام می‌شود یک میلیارد تومان!

این آغاز ماجرا بود. منتظر خبرهای ویژه خبرنگار ویژه ما، از هزینه کردهای انتخاباتی و البته نجومی بعضی از ستادها باشید. هزینه های عجیب و غیر متعارف، کاملا مغایر با اصول اعتقادی ما و تاکیدات رهبری عزیز، مخصوصا از آغاز سال جدید روی یک سری تعرفه‌ها خودنمایی می کند.

فرصت طلبی بزرگ دلالان تبلیغات، به دلیل ارتباط ضعیف ستادها با ادمین‌های اصلی کانال‌ها

در حالی که عمده ستادها به دنبال ارائه خبرها و اگهی‌های خود به کانال‌های پرمخاطب هستند، اما در این میان، به علت فقدان ارتباط مناسب ستاد با ادمینهای اصلی، دلالان فرصت ویژه‌ای را از این نقطه ضعف یافته‌اند و با اغفال ستادها، به انواع روشها ادامه دارد.

این در حالی است که ستادها می‌توانند با ارتباط گیری با ادمین اصلی کانالها (در بخش اطلاعات کانالها)، با شرایط فوق‌العاده راحت‌تر و موثرتری می‌توانند از انواع خدمات تبلیغاتی بهره ببرند.