چه کسی مربی علیرضا بیرانوند می‌شود؟

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ فرانک ورکوترن، سرمربی ۶۴ ساله که سابقه هدایت تیم ملی فوتبال بلژیک را دارد، مربی علیرضا بیرانوند در تیم آنتورپ می‌شود.


به گزارش روزنامه Het Nieuwsblad بلژیک، به نظر می‌رسد که باشگاه آنتورپ گزینه نهایی خود را برای انتخاب سرمربی جدیدش انتخاب کرده است.


فرانک ورکوترن، سرمربی ۶۴ ساله که سابقه هدایت تیم ملی فوتبال بلژیک و اندرلشت را دارد، جایگزین ایوان لکو در آنتورپ می‌شود. لکو هفته گذشته با جدایی از این تیم سرمربی شانگهای SIPG چین شد.


علیرضا بیرانوند دروازه بان ایرانی تیم فوتبال آنتورپ بلژیک چند ماه در این تیم نیمکت نشین بود و در این مدت، خبر حاشیه‌ای از او منتشر نمی‌شد. به گزارش رسانه‌ها او با ایوان لکو اختلاف داشت.


همه چیز از زمانی شروع شد که ایوان لکو سرمربی آنتورپ، ژان بوتز، دروازه بان فرانسوی خود را در بازی با تاتنهام نیمکت‌نشین کرد. لکو در آخرین بازی مرحله گروهی لیگ اروپا مقابل تاتنهام تصمیم گرفت به علیرضا بیرانوند بازی بدهد. بیرانوند در آن مسابقه دو گل دریافت کرد اما چند موقعیت خوب تیم تاتنهام را مهار کرد و همین مسئله باعث شد در بازی بعدی هم درون دروازه آنتورپ باشد.


آنتورپ بعد از تاتنهام انگلیس، در لیگ بلژیک به مصاف تیم کلاب بروژ رفت که بیرانوند در این مسابقه هم دو گل دریافت کرد و آنتورپ شکست خورد. ایوان لکو بعد از این بازی در اظهاراتی عجیب مدعی شد تصمیمش برای بازی دادن به بیرانوند اشتباه بوده است و پشت دروازه بان ایرانی را خالی کرد.


علیرضا بیرانوند از شرایطش در تیم آنتورپ اصلا راضی به نظر نمی‌رسد؛ به خصوص که تداوم نیمکت نشینی در تیم بلژیکی ممکن است به موقعیت او در تیم ملی ضربه بزند. به خصوص که مصاحبه سرمربی آنتورپ بد جوری از نظر روحی و روانی مرد شماره یک تیم ملی فوتبال ایران را به هم ریخته است.