کرباسچی: این‌طور نیست که اصول‌گرایان پیروز باشند/ پای تمامی اصلاح‌طلبان در این دولت درگیر است

پایگاه خبری / تحلیلی نگام_ اصلاح‌طلبان در حالی با تمرکز روی انتخاب ریاست جمهوری فعال شده اند که هنوز هیچ کدام از این گروه ها از پیشنهاددهی حسن روحانی و حمایت از او عذرخواهی نکرده اند.


کرباسچی، دبیر کل حزب کارگزاران هم در همین باره بدون توضیح درباره نتایج حاکمیت تفکر دوستانش در راس دولت نظیر مشکلات شدید معیشتی و نرخ‌های نجومی همه جانبه می‌گوید که این‌طور نیست که دوره آتی برای اصول‌گرایان باشد.


او گفت که پای تمامی اصلاح‌طلبان در این دولت درگیر است اما بسیاری از این دولت انتقاد کردیم و یکی از احزابی هستیم که بیشترین نقد را به دولت وارد کرده است اما حواسمان پرت نشود که نقد ما به معنای نفی کاری که در سال ۹۲ و ۹۶ انجام دادیم نیست و از آنچه اتفاق افتاده نه پشیمان هستیم و نه توبه می‌کنیم؛ همانطور که تعریف از دولت‌های آقای هاشمی و خاتمی به معنای تقدیس آنها نیست و نقدهای زیادی به آنها وارد است.

کرباسچی افزود که ما باید تلاش و فعالیت کنیم و بتوانیم از فعالیت‌های خود دفاع کنیم و ناامید نشویم و عصبانیتی که داریم نباید ما را از راه اعتدال خارج کند.


او تاکید کرد که در انتخابات ریاست‌جمهوری پیش رو همه توجه کنیم که اگر حرکت و کار کنیم نتیجه خواهیم گرفت و این‌طور نیست که این دوره برای اصولگرایان باشد و اگر بتوانیم با مردم درست صحبت و آنها را قانع کنیم و منصفانه بگوییم که دو دیدگاه سیاسی وجود دارد اینطور نمی‌شود که حتما اصولگرایان پیروز شوند.