کرونا در مجلس جولان می دهد

پایگاه خبری / تحلیلی نگام_ در حالی که با پنهان کاری مسولان در مواجهه با ورود ویروس کرونا به کشور ، کنترل امور از دست آنان خارج شده است با ابتلای ۲۳ نفر از نمایندگان مجلس به کرونا تا این لحظه و مثبت بودن تست آزمایش آنان ، کرونا در بین نمایندگان مجلس در حال جولان دادن می باشد و سیاستمداران به نوعی قربانی پنهان کاری خود می شوند.

محمد ارسلانی

عبدالرضا مصری، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تاکنون تست کرونای ۲۳ نفر از نمایندگان مثبت بوده چراکه این افراد ارتباط تنگاتنگی با مردم دارند و از طرفی ناقل ویروس‌های مختلفی از نقاط مختلف کشور هستند که ممکن است ویروس جدیدی خلق شود، بنابراین به نمایندگان و منتخبان توصیه می‌کنیم که فعلاً ارتباط خود را با مردم قطع کنند تا آسیبی متوجه آنها نباشد.

به گزارش «انتخاب»، مصری در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران وابسته به صداوسیما افزود: فعالیت مجلس به قوت خود برقرار است و ما کمیسیون تلفیق را در صحن مجلس تشکیل دادیم که البته به این کار هم ایراد گرفته شد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: ملاقات‌های مردمی با نمایندگان موقتاً لغو است و ما از نمایندگان و منتخبان تقاضا می‌کنیم که در ایام نوروز با مردم ارتباطی نداشته باشند.