کمک‌های انسانی ترکیه به نیازمندان رواندا در ماه رمضان / ادامه ارسال کمک‌های انسانی از ترکیه به مردم سوریه

پایگاه خبری / تحلیلی نگامشعبه بنیاد همیاری های بشری ترکیه ای.ها.ها در بورسا از آغاز جنگ در سوریه تاکنون ۱۰۰۰ کامیون حامل کمک‌های بشردوستانه برای مردم این کشور ارسال کرده است. هم چنین آژانس همکاری و هماهنگی ترکیه در راستای کمک‌های انسانی در ماه رمضان میان خانواده‌های نیازمند در رواندا بسته‌های مواد غذایی توزیع کرد.

کمک‌های انسانی ترکیه به نیازمندان رواندا در ماه رمضان

آژانس همکاری و هماهنگی ترکیه در راستای کمک‌های انسانی در ماه رمضان میان خانواده‌های نیازمند در رواندا بسته‌های مواد غذایی توزیع کرد.

به گزارش آناتولی ، آژانس همکاری و هماهنگی ترکیه (تیکا) در راستای کمک‌های انسانی در ماه رمضان، میان ۱۰۰۰ خانواده نیازمند در رواندا بسته‌های مواد غذایی توزیع کرد.

سفارت ترکیه در کیگالی در حساب توئیتر خود اعلام کرد که میان ۱۰۰۰ خانواده نیازمند در رواندا بسته‌های مواد غذایی توزیع شده است.

گفته شد میان خانواده‌های نیازمند جهت مقابله با ویروس کرونا لوزام بهداشتی نیز توزیع شده است.

ادامه ارسال کمک‌های انسانی از ترکیه به مردم سوریه

شعبه بنیاد همیاری های بشری ترکیه ای.ها.ها در بورسا از آغاز جنگ در سوریه تاکنون ۱۰۰۰ کامیون حامل کمک‌های بشردوستانه برای مردم این کشور ارسال کرده است.

به گزارش آناتولی ، شعبه بنیاد همیاری های بشری ترکیه «ای.ها.ها» در استان بورسا ۱۴ کامیون حامل کمک‌های بشردوستانه شامل مواد غذایی و بهداشتی را به ساکنان اردوگاه‌ها در سوریه ارسال کرد.

بدین ترتیب از آغاز بحران سوریه تاکنون تعداد کامیون‌های ارسال شده به این کشور توسط شعبه ای.ها.ها در بورسا به ۱۰۰۰ کامیون رسیده‌است.

حسین کاپتان، رئیس شعبه ای.ها.ها، طی سخنانی در مراسم ارسال کمک‌های ترکیه برای مردم سوریه گفت که کامیون‌های حامل کمک‌های بشردوستانه با همکاری خیرین و سازمان‌های مردم نهاد دیگر در بورسا تهیه شده‌ است.

کاپتان در ادامه اعلام کرد: برادران‌مان در سوریه با آزمونی سخت و مشکلات جدی روبه رو هستند. خدا را شکر که با حمایت شما این کمک‌ها را به آنها می‌رسانیم و در کنار ستمدیدگان می ایستیم.

کامیون‌ها بعد از مراسم دعا به سمت اردوگاه‌های آوارگان در سوریه حرکت کردند.