کنایه آشنا به قالیباف: سودای نمایندگی مجلس حق جوانان نواصول‌گراست اما مشکل، اعتبار سوخته فرماندهان است

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ حسام الدین آشنا مشاوره رئیس جمهور نوشت: «تعداد زیادی از جوانان عزیز نو اصول‌گرا سودای نمایندگی مجلس دارند؛ این حقشان است. مشکل از اعتبار سوخته فرماندهان عزیزی است که مردم باید به ‌«تکرار می‌کنم» آنان پاسخ مثبت و به جوانان سیما ساخته رأی بدهند.»

مشاور رئیس جمهور در کنایه به قالیباف درباره فراخوانش به جوانان نوشت: مشکل از اعتبار سوخته فرماندهان است.

حسام الدین آشنا مشاوره رئیس جمهور در کنایه به محمدباقر قالیباف درباره طرح نواصولگرایی و فراخوانش برای حضور جوانان در توئیترش نوشت: «تعداد زیادی از جوانان عزیز نو اصول‌گرا سودای نمایندگی مجلس دارند؛ این حقشان است.

مشکل از اعتبار سوخته فرماندهان عزیزی است که مردم باید به ‌«تکرار می‌کنم» آنان پاسخ مثبت و به جوانان سیما ساخته رأی بدهند.»

1 دیدگاه برای «کنایه آشنا به قالیباف: سودای نمایندگی مجلس حق جوانان نواصول‌گراست اما مشکل، اعتبار سوخته فرماندهان است»

 • خرداد ۳۰, ۱۳۹۸ در t ۶:۵۰ ق٫ظ
  Permalink

  فقاهت بعثی روسی در داخل سه دسته اپوزیسیون قلابی دارد که به ملت و اپوزیسیون اصلی اجازه مانور نمی دهند . خواست های اصلی ملت را به حداقل تقلیل و ا زمسیر اصلی منحرف میکنند تا رژیم روسی در خط روسیه تدوین شده توسط ک گ ب و اجرای کیانوری ـ طبری ـ رفسنجانی ـ خوئینیها ـ مارکسیست های اسلامی (مجاهدین انقلاب ، خط امام دیوار بالاکش ، باند موسوی ، پشیمانیست های ملی مضحکی) بماند ، بهر قیمتی ، ولو کشتن بهشتی و رفسنجانی به وقت لزوم (مثل مافیا و استالین) و زندانی و حصر موسوی وکشتن سحابی ساده لوح و منتظری گوگول و احمد خمینی موریانه بیت خمینی .
  ۱) سندیکاهای کارگری توده ای ، فدایی و فعالین صنفی توده ای ، فدایی موازی با معلمان و کارگران واقعی ، هنرمندان توده ای پشتیبان فقاهت بعثی ، دانشجویان فدایی ـ توده ای ـ وحدتی حافظ رژیم . کار اینها پریدن وسط جنبشهای مردمی ( سبز و دیماه) و انحراف ان به حجاب و بازگشت عصر طلایی ناب امام و انتخاب عده ای جاسوس روس به جای عده دیگر ( بد و بدتر) ، است و اخیرا خواهان کناره گیری خامنه ای و کودتای سپاه روسی و کناره گیری روحانی ولی حفظ نظام بعثی روسی است . برخی از اینها مثل نوریزاد و خواستار و سپهری اجازه دارند هر چه می خواهند بگویند در حالیکه یک جوان ایرانی برای کمتر از گل گفتن به همان رهبری در زندان کشته و به او باطوم اماله می شود و یک دوتا بعیتی نگون بخت ده سال زندان و گروگان می شود برای گفتن یک جمله ساده که به گوشه مذهب یا حکومت مذهبی بر بخورد . این گروه در رسانه های فارسی مخصوصا انهایی که هوادار ملاها هستند ( توده ایها و فدایی ها انرا میگردانند ) پوشش کامل میگیرند .
  ۲) اپوزیسیون استمرار طلب ، توده ای ، فدایی ، ملی مذهبی ، … که دامنش تا موسوی و اعتدال و اصلاح و … کشیده می شود . اینها به وقتش از ملاهای بعثی روسی ، بعثی تر و روسی تر و ضد امریکایی تر و ضد اسرائیلی تر هستند . خواهان موشک پرانی و کشتن و زدن مردم بد بخت ( درویش و سنی و بد حجاب و ضد عرب و ضد روسیه و ضد نظام هستند ). دائم به نتانیاهو و ترامپ و اوباما و بوش فحاشی واز اوردن نام پوتین وحشت دارند .
  ۳) اپوزیسیون استمرار طلب (سابقا توده ای ، فدایی ، اسلامیست مارکسیست) که حالا مثل بختیاریست های توده فدای نفت و گاز شمال گوادلوپ (در خارج)، امآ با نقاب ملی گرایی مصدقی ، شاهنشاهی رضا خانی ( نه محمد رضا شاه اریامهر) که مورد طعن و لعن اپوزیسیون رفیقشان در خارج هم هستند چون ماسک ملی مصدقی و لیبرال دارند و حتی داشتن این ماسک لیبرالی در میان توده نفتی ها جرم است و قابل حمله . (عملا به ماسک حمله میکنند نه به ان فرد) . مثل زیبا کلام که اگر مورد حمله است ، نه به این دلیل که مثل سبز و بنفش و سرخ با حمله امریکا مخالف است ، بلکه ماسک او که میگوید امریکا ستیزی و پیروی از حزب توده و روسیه مملکت را به اینجا کشاند ایراد دارد ! حرام مارکسیستی است حتی اگر یک مارکسیست سابق بگوید ( مثل فرخ و امیر احمدی) . با این ماسک حتی نمی توانی از رضاخان دفاع کنی بدون اینکه مورد حمله رفقای روسی خارج نشین روسی واقع شوی .
  این سه گروه سه پایه تشکیل وحفظ نظام فقاهت بعثی روسی هستند . در همه جا نفوذ و منحرف میکنند .
  هر روز یک فیلم بازی میکنند ، حالا فیلم سرنگونی نظام فقاهت روسی را بازی میکنند اما جایگزینی ان با نظام بعثی دیگری که مثل همین رژیم ضد امریکا و ضد اسرائیل و متحد روسیه و سرکوب کننده مردم ایران که خواهان فرهنگ و نظامهای غربی هستند و ضد عرب بازی و روسی گری که مشکل اصلی مملکت است . البته برایش اسامی مختلفی اختراع میکنند ، مثل نئو سکولار ( روسی ) ، دموکرات ( روسی ) سوسیال دموکرات ( روسی ) . بختیاریست های توده نفتی شمال به اینها حمله نمیکنند ، به جای ان به ضد روس ها و امریکایی ها حمله میکنند . به ملی ها ، به مصدقی ها ، به سلطنت طلبان ، به مجاهدین ، به بنی صدر و بازرگان و ان عده ای از خودشان که ماسک لیبرالی زده اند ( زیبا کلام ، مارکسیست سابق ، فرخ رهبرسیاه کلیست ، امیر احمدی فدایی سابق ) . ظرافت روسی گری داخلی و خارجی را در سکوت اینها وقتی خامنه ای و یا سپاه و یا شریعتمداری موضع افندی کامل می گیرند با امریکا و اسرائیل و اروپا ، یا انها در برابر ملاها صبرشان لبریز و موضع بر اندازی می گیرند ، به خوبی میبینید . سکوت اینها در برابر حمایت و هدایت روسیه در جنگ نیابتی ملاها برای پوتین را هم کامل میبینید .

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.