کواکبیان: اخیرا شنیدیم محسن رضایی، لوایح CFT و پالرمو را از دستور کار مجمع خارج کرده؛ امیدواریم این موضوع درست نباشد/ نمی دانم ایشان چنین اختیاری داشته که از دستور کار مجمع خارج کند؛ مجلس وقت زیادی ندارد که قانون را با اکثریت آرا تصویب کند و به شورای نگهبان بفرستد

پایگاه خبری / تحلیلی نگام ، «مصطفی کواکبیان» نماینده مردم تهران در جلسه علنی مجلس و در جریان رسیدگی به لایحه الحاق یک تبصره به ماده ۶ قانون مبارزه با پولشویی طی تذکری گفت: بیش از چهار ماه است که بحث CFT و پالرمو به مجمع تشخیص مصلحت نظام فرستاده شده، اخیرا شنیدیم دبیر مجمع آن را از دستور کار خارج کرده است.

به گزارش ایرنا ، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از دستور کار خارج شدن لایحه CFT و پالرمو از مجمع تشخیص مصلحت نظام انتقاد کرد.

«مصطفی کواکبیان» در جلسه علنی مجلس و در جریان رسیدگی به لایحه الحاق یک تبصره به ماده ۶ قانون مبارزه با پولشویی طی تذکری گفت: بیش از چهار ماه است که بحث CFT و پالرمو به مجمع تشخیص مصلحت نظام فرستاده شده، اخیرا شنیدیم دبیر مجمع آن را از دستور کار خارج کرده است.

وی افزود: سوال این است که آیا وی چنین اختیاری داشته که از دستور کار مجمع خارج کند یا خیر. مجلس وقت زیادی ندارد که قانون را با اکثریت آرا تصویب کند و به شورای نگهبان بفرستد وبعد که به مجمع ارسال می شود بگوید که تشخیص داده شده این لوایح از دستور کار خارج شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امیدواریم این موضوعی که شنیده ایم درست نباشد.