“کیهانیون” آنچه درباره مردم فکر می‌کنند، خود‌شان هستند

پایگاه خبری / تحلیلی نگامجماعت قمارباز مدعی دینمداری و انقلابی‌گری که همیشه روی خر مرده شرط می‌بندند پس از آنکه طالب لگد زیر میز آن‌ها زد و دیدند طبق معمول ناکام هستند شروع به دروغگویی و حاشیه‌سازی درباره شکست سنگین‌شان در افغانستان کردند.

هم فکران کت و شلواری طالبان که سال‌های فراوان در خفا و آشکار برای تطهیر این طیف از هر تلاشی کوتاهی نکردند امروز و پس از آنکه طالبان بر مبنای ذات و طبیعش در مسیر عربستان و پاکستان قدم نهاد، شروع به انتشار ادعاهایی کردند که مانند اعترافات تلویزیونی مساله‌دار است.

جماعت مذکور مدعی هستند که حامیان احمدمسعود و جبهه مقاومت علیه طالبان از مسئولان درخواست جنگ و حضور نظامی در افعانستان دارند؛ دروغی در روز روشن!

در صورتیکه به هیچ وجه همچین خواسته‌ای وجود ندارد و مردم ایران فقط خواهان عدم حمایت از ظالم و جانی هستند.می‌گویند نباید از طالبانی که چهره ناپاکش در ایران و جهان سبب دلزدگی می‌شود برای منفعت‌های گروهی و نه ملی دفاع کرد.

از طرفی این جماعت که سال‌هاست با پول بیت‌المال ارتزاق می‌کنند و پروار شده‌اند مدام مردم معترض را به میدان جنگ فرامی‌خوانند! حربه‌ای پیش‌‌پا افتاده و محقرانه که پاسخ آن یک جمله است و بس:”سال‌هاست از پول نفت و بیت‌المال نیروهای مقتدر نظامی حقوق گرفتند و آماده‌باش بودند برای دفاع و نبرد که در زمان لازم به وظیفه‌ای که بابتش حقوق گرفتند عمل کنند بنابراین نیازی نیست مردم برای کاری که بقیه حقوق و مزایا گرفتند به میدان بروند”.

در این کشور هر قشری که حقوق و مزایا گرفته است باید به وظیفه خود برسد و منتی بر سر مردم ندارد؛ مگر نظامیان بجای پاکبان، کارمند و سایر حقوق‌بگیران کار می‌کنند که بقیه وظیفه‌ای داشته باشند بجای افرادی که سال‌ها حقوق و مزایا گرفتند برای زمان‌های خاص به سرکار بروند؟!

بنابراین کیهانیون دست از بازی‌های حقیر بردارند و مردم را بخاطر فریاد ضد ظلم‌شان زیر سوال نبرند و خدعه در کار نکنند که روزگار عوض شده و این پیام را سال‌هاست که دریافت کرده‌اید ولی اگر مانند اکثر عرصه‌ها باخت را قبول کنید و به درک نگویید دق می‌کنید.