گاف جدید کریمی قدوسی / وقتی عضو کمیسیون سیاست خارجی PMD را PND می خواند!

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ نماینده مشهد که چند سال پیش به اشتباه به جای واژه NPT از واژه MPT استفاده کرده بود حالا امروز در توئیتی به اشتباه به جای PMDنوشته است PND.

این خطای کریمی قدوسی واکنش کاربران را در پی داشته است. منظور از PMD ابعاد نظامی پرونده هسته ای ایران است.

محمدجواد کریمی قدوسی نماینده عضو جبهه پایداری مجلس که همواره اسمش در صف اول مخالفان برجام و مذاکرات بود امروز در صفحه توئیترش بار دیگر از توافقات انتقاد کرد با این تفاوت که او در این توئیت یک اشتباه عجیب و غریبی مرتکب شد. این نماینده مجلس در توئیتیش «PMD» را «PND» نوشت. نماینده مشهد چند سال پیش نیزبه اشتباه به جای واژه NPT از واژه MPT استفاده کرده بود .

کریمی قدوسی نماینده مخالف برجام در مجلس توئیتی همراه با یک اشتباه عجیب و غریب منتشر کرد.

محمدجواد کریمی قدوسی نماینده عضو جبهه پایداری مجلس که همواره اسمش در صف اول مخالفان برجام و مذاکرات بود امروز در صفحه توئیترش بار دیگر از توافقات انتقاد کرد با این تفاوت که او در این توئیت یک اشتباه عجیب و غریبی مرتکب شد. این نماینده مجلس در توئیتیش «PMD» را «PND» نوشت.

نماینده مشهد چند سال پیش نیزبه اشتباه به جای واژه NPT از واژه MPT استفاده کرده بود .

او در این توئیت نوشته است: «آقای روحانی ۱۲۰۰ دسترسی به بازرسان آژانس با هدف #جاسوسی آن‌ها از سایت‌ها و اشخاص نتیجه‌اش شد ترور دانشمندان در گذشته و خرابکاری در #نطنز و صدور قطعنامه در چندی قبل؛ این است #برجام و بستن پرونده PND پس کی باید عبرت بگیرید؟»