گزارشی تلخ به شهید بهشتی، رئیس دستگاه قضا

✍️ نصرت الله محمود زاده

چند وقتی است که کهنه‌سربازان انقلاب چپ و راست لیچار می‌شنوند. صدای خرد شدن آبروی ملت در زیر بار تورم گوش فلک را کر کرده. یادت هست از تزویر چه می‌گفتی؟
بگذار گزارش بدهم و بعد قضاوت با شما.
عملکرد قاضی طبری شده تاریخ طبری دستگاه قضا. جمعی از اهالی دستگاه قضا دنبال سرپوش گذاشتن صدها اختلاس کلان هستند که سرمنشأ آن امثال قاضی مرتضوی‌ و منصوری‌ها هستند. و جمعی دیگر به جای رئیس جمهور به بازدید از استانها و مجتمع‌های صنعتی مشغولند.
و اما رئیس جمهور: جیب دولت خالی و کسری بودجه بالا. کشور را سراسر کمیته امداد کردیم و باز هم برای جبران این اقتصاد بیمار به سراغ سرمایه سرگردان مردم رفتند. الحمدلله به شکرانه تحریم، کفگیر نفت به ته دیک خورده.
دلار را تا به سطح ۲۰هزار تومان رساندند. (تعجب نکنید، بله، ۲۰ هزار تومان، نه ریال) ۷۰۰ هزار میلیارد بدهی دولت به شرکتها با ۳۵ میلیارد دلار تسویه می‌شود.
۱۶۰۰ هزار میلیارد تومان سپرده مردم هم در بانکها با ۸۰ میلیارد دلار تسویه و کل نقدینگی از بازار حذف می‌شود تا دولت روزی ۱۰۰۰ میلیارد تومان ربا (ببخشید، سود سپرده) ندهد.
لطفا در بهشت یک جلسه اضطراری با رجایی و مطهری و باهنر بگذارید و بفرمایید؛ آیا قرار شما با مردم این بود؟مردمی همیشه بدهکار و جورکش ندانم‌کاری مدعیان بی‌لیاقت. شما قربانی نفاق منافقین شدید و ما در گرداب تزویر مفسدین اقتصادی.
امام پس از شهادت شما فرمود«بهشتی یک ملت بود» اما اکنون برعکس شده. یکی با ۱۸٪ رای، آن یکی با هم نشینی با تتلو( اعجوبه‌ای در فرهنگ و هنر که جای شجریان را گرفته) و سومی با کلیدی که هیچ قفلی را باز نمی‌کند، بر سر کارند.
در این آشفته بازار همان رئیس جمهوری که در هاله‌ای از نور توانست ۸۰۰ میلیارد دلار درآمد نفت را ناپدید کند، قصد باز گشت به قدرت را دارد.
این وسط تنها وفادارن اصلی به انقلاب هستند که کتک خور متلک‌ مردم زیر خط فقر شدند.
هم دروازه ورودی فقر پرترافیک است،
هم دروازه خروجی ایمان.

می‌دانید درد ما چیست؟
غفلت ملتی که گدایی را با قناعت،
و مسئولینی که بی‌عرضگی را با صبر توجیه می‌کنند و متحجرینی که این حماقت را به عنوان حکمت خداوند به خورد ملت می‌دهند.
از ماست که برماست.
برنده‌های انقلاب؛ این روزها خیلی‌ از فراموش شده‌ها دوست دارند بگویند«فزت و رب الکعبه»