گزارش اتاق نگام در کلاب هاوس ؛ از نقد کتاب رفیق آیت الله تا هک دوربین ها با امیر فخرآور و شهرزاد میرقلی خان

پایگاه خبری / تحلیلی نگامدر ادامه برگزاری اتاق های نگام در کلاب هاوس ، نشست پنج ساعته ای تحت عنوان : از نقد کتاب رفیق آیت الله تا هک دوربین ها با امیر فخرآور و شهرزاد میرقلی خان ،برگزار شد که با استقبال خوب مخاطبان نگام روبرو شد.

سید احمد شمس ، امیرفخرآور ، شهرزاد میرقلی خان ،هژبر ، علیرضا عصاره ، احمد مصدق ، علیرضا شهابی نژاد ، میثم بازیاری ،مریم حقیقت و … به اظهار نظر در این مورد پرداختند و بحث های چالشی بسیار مهمی مطرح گردید.

امیرفخرآور و شهرزاد میرقلی خان به سوالات حاضران در نشست در یک فضای آرام و صمیمی پاسخ دادند که اهم آن را در ادامه می خوانیم :

امیر عباس فخرآور:من مشغول کار روی ترور دانشمندان هسته ای بودم که بصورت تصادفی یک ویدئو در شبکه آرتی روسیه دیدم که می گفت دو نفر از معروف ترین دانشجویانی که در این مرکز درس خوانده اند که یکی از آنها سید علی خامنه ای بود.

ارژنگ داوودی دوست و برادرم هست و الان ۱۸ سال است که در زندان است و هیچ نقشی در کتاب رفیق آیت الله ندارد. وحشت رژیم از این کتاب آن قدر زیاده و برای من بسیار لذت بخش است.

سوال : در این مدتی که از کودتای ۵۷می گذرد می خواستم بدانم آیا فشاری برای انتشار کتاب بر شما وارد بود؟

امیر عباس فخرآور : دوست خوبم مسعود صدر وقتی کتاب را خوانده بود به جواب تمام سوالهایش رسیده بود ، زمانی که به فصل ده رسیدیم من مخالفت کردم که در رسانه ها صحبت کنم اما آقای صدر اصرار کردند و بعد از آن حملات بسیار سنگینی به او وارد شد که مجبور شد رابطه اش را با من قطع کند و همین فشارهای روحی سنگین دچار سکته میشود و فوت میکند.

روس ها بعد از به قدرت رسیدن رئیسی جشن گرفتند و رسما روسها به قدرت رسیدند .

یک نبرد سنگین بود بین روس ها ، چینی ها و انگلیسی ها ، چون هر کدام از این ها ، یکی از افراد مافیایی بزرگ را در رژیم هدایت میکنند.

چینی ها پشت خانواده مافیایی لاریجانی ایستاده اند ، روس ها پشت خانواده رییسی و خامنه ای و علم الهدی ایستاده اند ، و انگلیسی ها پشت خانواده مافیایی خمینی رفسنجانی و روحانی ایستاده اند.

و در نهایت روس ها پیروز شدند و با کمک شورای نگهبان برادران لاریجانی را کنارزدند.

این سه قدرت اهریمنی قدرت کشور را در دست گرفتند و ما همچنان مستعمره هستیم .

سوال : اکثر موارد آن جاست که ما با منابعی روبه رو میشویم که هیچکس جز شما به آن ها دسترسی ندارند و حامیان خامنه ای اسنادی دارند که ایشان در زندان بوده اند البته به همان ها هم نقد وارد است بین این دو نوع سند چگونه میتوانیم اعتبارسنجی کنیم ؟در فصل دوم همین لیست افراد فارغ التحصیل دانشگاه هر کسی به آن دسترسی نداشته .

امیر عباس فخرآور : شما یک مورد را پیدا کنید که در این سالها خامنه ای در ایران بوده است ، یعنی بین سال های ۴۳ تا ۴۷ ، در این سال ها نه در زندان است ، نه در حوزه علمیه و نه در هیچ جای ایران بوده است.

لیست فارغ التحصیلان مرکز جاسوسی شوروی به ما نشان میدهد که در سالهای ۱۹۶۴ تا ۱۹۶۸ خامنه ای در مسکو حضور دارد .

من در بخشی از کتاب با عنوان تناقص های فاحش در تاریخ نگاری رسمی در زندگی خامنه ای دقیقا تناقص ها را بیان کردم و وقتی تحصیل خود در حوزه علمیه را رها میکند.

سمتی که کشمیری در تمام سال ها داشت یک رییس بیشتر نداشت که کسی نبود جز سید علی خامنه ای. خامنه ای خودش را به چمران نزدیک میکرد و دوست داشت خودش را شبیه به چمران کند ، در صورتیکه چمران به شدت از او نفرت داشت. دهم تیرماه خامنه ای مشاور جنگ میشود و یازدهم تیر نامه ای به کشمیری میفرستد و او را به مرکز مستشاری آمریکایی ها در اداره دوم ارتش فرستاده بعنوان رییس کمیته انقلاب اسلامی در مرکز مستشاری آمریکا توسط خامنه ای منصوب میشود

سوال : شما می فرمایید که آقای کشمیری در سازمان مجاهدین خلق حضور نداشته است بعد از فرار ایشان در رادیو بغداد اعلام میکند و اتفاقات راشرح میدهد این را به چه صورت توجیه میکنید؟

امیر عباس فخرآور : به مدت سی سال کشمیری و کلاهی در اروپا زندگی میکردند اما درست بعداز مصاحبه من با شبکه آمریکا هردو توسط رژیم ترور شدند

زمانی که خامنه ای از کشور خارج میشود همسرش باردار بوده و خامنه ای بدنیا آمدن فرزندش مصطفی را نمی بیند و چهار سال اول زندگی فرزندش را نمیبیند و بعد از برگشت خامنه ای فرزند دومش مجتبی بدنیا می آید و خامنه ای چهارسال اول زندگی فرزندش را با او سپری میکند و میبینیم که علاقه ی خاصی به مجتبی دارد.

شهرزاد میرقلی خان : چرا آمریکا از ملکه ایران حمایت نکرد ؟ تکلیف ملت و مملکت ایران چگونه میشود /

یک راه حل بسیار واضح وجود دارد ، تنها راه ممکن این است که قانون اساسی را بر کشور حاکم کنیم ، هم قانون اساسی مشروطه و هم قانون اساسی اسلامی یک فرد را دیکتاتور کرد ، ما باید بتوانیم آن سند قانون اساسی که قدرت را به مردم منتقل میکند را در کشور پیاده کنیم و دست کشورهای بیگانه را از کشور کوتاه کنیم.

نهادهایی که قبلا مسعود مولوی برایمان روشن کرده است آیا در ماجراهای اخیر زندان ها دست داشته اند ؟ و آیا این یک هک ساده بوده است ؟

شهرزاد میرقلی خان : من عرض کردم که این یک هک دوربین ساده نیست و دیتاهای زیادی در گروه عدالت علی است و ما در آینده خواهیم دید