گزارش اتاق نگام در کلاب هاوس ؛ با شهرزادمیرقلی خان؛ رویای صدور انقلاب و حکومت جهانی اسلامی / گروه های نیابتی و نفوذی سپاه در تمام دنیا حضور دارند/دست داشتن محمودسیف در چاپ دلار و یورو تقلبی

پایگاه خبری / تحلیلی نگامدر ادامه برگزاری اتاق های نگام در کلاب هاوس ، نشست ۳ ساعته ای تحت عنوان : با شهرزادمیرقلی خان؛ رویای صدور انقلاب و حکومت جهانی اسلامی برگزار گردید که با استقبال خوب مخاطبان نگام روبرو شد.

در این نشست که سه ساعت و پانزده دقیقه به طول کشید ، خانم شهرزاد میرقلی خان به بخش کوچکی از دانسته های خود در مورد تاپیک مطرح شده پرداخت.

شهرزاد میرقلی خان (زادهٔ ۱۳۵۶) شهروند ایرانی است که به اتهام دست داشتن در صدور غیرقانونی تجهیزات نظامی از جمله ۳٬۰۰۰ دوربین دید در شب در سال ۲۰۰۷ بازداشت شد. او در ۷ اوت ۲۰۱۲ از زندانی در ایالات متحدهٔ آمریکا آزاد شد.

وی همسر پیشین محمود سیف و مادر دو دختر دوقلو است. محمود سیف رئیس شرکت تهران فناور در خیابان کریمخان است. شهرزاد که همسر دوم وی بوده است و خود نیز پیش‌تر یک بار ازدواج کرده بود، به دلیل مشارکت با سیف دستگیر شده است. مادر او، بلقیس روشن استاد زبان‌شناسی دانشگاه پیام نور است.پدر وی هم پیش‌تر در جنگ‌های نامنظم همرزم مصطفی چمران بوده است.

اتهام او تلاش برای خرید و ارسال سه هزار دوربین دید در شب به ایران بود که با قوانین ایالات متحده راجع به تحریم تسلیحاتی ایران مغایرت داشت.

گزارش‌هایی که در آن زمان در رسانه‌های آمریکایی منتشر شد، حاکی از آن بود که در آن جلسهٔ محمود سیف، همسر شهرزاد میرقلی خان، که ظاهراً از بازنشستگان سپاه پاسداران بوده، نقش اصلی را به عنوان خریدار به عهده داشته و کار هماهنگی به عهدهٔ خانم میرقلی‌خان بوده است.علت اصلی دستگیری شهرزاد اتهام مشارکت در خرید چند صد دوربین دید در شب بود که با همکاری همسر سابقش محمود سیف انجام شده بود.

دولت آمریکا نام شهرزاد میر قلی خان و همسرش را در فهرست تروریست‌های تحت تعقیب قرار داده و در دو مرحله، دو حکم حبس متناقض برای میر قلی خان صادر کرد. میر قلی خان که خود به تنهایی در دادگاه از اتهام خود دفاع می‌کرد و برای این کار وکیلی استخدام نکرده بود در ماه آوریل در دادگاه مورد محاکمه قرار گرفته و محکوم شناخته شد. حسین نوش‌آبادی، سفیر وقت ایران در عمان گفته بود که خانم میرقلی‌خان «بنا بر اتهامات واهی و بی‌اساس» زندانی شده و در «بدترین شرایط تحت بازجویی و شکنجه‌های روحی» بوده است.

خانم میرقلی خان پیش‌تر به همین اتهام در اتریش بازداشت، محاکمه و محکوم شده بود و به گفتهٔ منابع ایرانی، برای ادای توضیحات در مورد اتهامات همسرش داوطلبانه به آمریکا رفت اما در آن کشور بازداشت شد.حبس شهرزاد میرقلی خان واکنش تند مقامات جمهوری اسلامی، از جمله محمود احمدی‌نژاد (رئیس جمهور وقت) و برخی رسانه‌های این کشور را به دنبال داشت که اتهامات علیه وی را ساختگی دانسته و از بدرفتاری با او در زندان خبر می‌دادند.

شهرزاد میرقلی‌خان که مسئولیت بازرسی ویژهٔ رئیس صداوسیما را به عهده داشت، در نیمهٔ دی‌ماه ۱۳۹۴ از ایران خارج شد و به مسقط پایتخت عمان رفت.حمد سرافراز رئیس صدا و سیما با اعتراض به فشارها برای خروج او گفت اتهامات و برچسب‌هایی که در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی در مورد وی مطرح شده مانند جاسوسی، اختلاس، نفوذی و داشتن روابط نامشروع، ناشی از بداخلاقی است.

شهرزاد میرقلی‌خانِ در ایران کتاب خاطرات خود را دربارهٔ دورهٔ حبسش در آمریکا به زبان انگلیسی منتشر کرد. کتاب ۵۰۰ صفحه‌ای شهرزاد، یک داستان واقعی شرح «بدرفتاری‌هایی» بود که خانم میرقلی‌خان ادعا می کرد در دوران زندان متحمل شده بود. سرافراز در مصاحبه‌اش با جام جم گفته است که این کتاب «به درخواست ما و با هدف افشای ماهیت ضدانسانی رفتار و کردار آمریکا» منتشر شد، اما عوامل یک دستگاه امنیتی با فراخواندن وی و بیان این که چرا کتاب چاپ کرده یا چرا با رسانه‌ها مصاحبه کرده است، از خانم میرقلی‌خان خواستند کشور را ترک کند.

خانم میرقلی خان دوکتاب به رشته تحریر دراورده است که در کتاب اول به نام شهرزاد به ریز موضع دستگیری خود و ماجرای آشناییو ازدواج خود با محمود سیف پرداخته است.

بخش هایی از صحبت های خانم میرقلی خان در اتاق نگام در کلاب هاوس

محمود سیف در کشور امارات همواره با خود اسلحه حمل نموده است.

نیروهای سازمان اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات در تمامی سفارت های ایران در خارج از کشور حضور فعال دارند و از مقامات ارشد کنسولی می باشند.

سفارت ایران در دبی به محمود سیف اسلحه کمری تحویل داده است.

محمود سیف در پروژه چاپ یورو و دلار تقلبی نقش موثر دارد.

کاغذهای چاپ اسکناس تقلبی از اسپانیا وارد کشور میشود.

سپاه در قالب ورود دستگاه های بیمارستانی سلاح و مهمات و ادوات نظامی از چین وارد می کند.

بانک های صادرات و ملی از بانک های اصلی در دورزدن تحریم ها و پولشویی سپاه هستند.

محمود سیف در شارجه با مدرس خیابانی فعالیت اقتصادی و امنیتی داشتند.

محمود سیف از یاران نزدیک حسین طائب است.

محمود سیف بر خلاف تصور عموم زندانی نمی باشد و هم اکنون با همسر صیغه ای خود زندگی می کند و به فعالیت های تجاری اش ادامه می دهد.

محمود سیف و همفکرانش در سپاه عقیده دارند باید دنیا را از ظلم و جور و فساد پر کرد تا حضرت مهدی ظهور کند.

همفکران سیف و رهبر ایران و مجتبی خامنه ای و حسین طائب ایمان دارند که صدور انقلاب لازم است و می خواهند حکومت جهانی اسلام را تشکیل بدهند
هسته های تروریستی سپاه در همه دنیا حضور فعال دارند

از مخاطبان فهیم نگام تقاضا داریم برای درک کامل موضوع حتما فایل صوتی این نشست را با دقت گوش دهند.

خانم میرقلی خان دو شب دیگر هم میهمان اتاق نگام هستند تا به بیان خاطرات و دانسته های خود بپردازند و کمی از رازهای مگوی اتاق فکرهای شوم سپاه و حاکمیت را با مردم در میان بگذراند.