گزارش اتاق نگام در کلاب هاوس ؛ پشت پرده دخالت بیت رهبری و سپاه در صدا و سیما با شهرزادمیرقلیخان و امیر فخرآور/مجتبی خامنه ای و حسین طائب و وحید حقانیان اداره کنندگان اصلی بیت رهبری هستند

پایگاه خبری / تحلیلی نگامدر ادامه برگزاری اتاق های نگام در کلاب هاوس ، نشست ۴ ساعته ای تحت عنوان : پشت پرده دخالت بیت رهبری و سپاه در صدا و سیما با حضور شهرزاد میرقلیخان و امیر فخرآور برگزار شد که با استقبال بسیار خوب مخاطبان نگام روبرو شد.

سید احمد شمس ، شهرزاد میرقلی خان، امیر فخرآور، هژبر ، علیرضا عصاره ، احمد مصدق ، علیرضا شهابی نژاد ، میثم بازیاری ، خانم مریم حقیقت و … به اظهار نظر در این مورد پرداختند و بحث های چالشی بسیار مهمی مطرح گردید.

در ابتدای نشست شهرزاد میرقلی خان گفت بنده در آمریکا تقاضای پناهندگی سیاسی داده بودم اما متوجه شدم که خانواده و فرزندانم در ایران به نوعی توسط حاکمیت به گروگان گرفته شدند و این باعث شد که آقای رحمانی مسئول دفتر حافظت منافع ایران در آمریکا که پدر همسر باجناق مجتبی خامنه ای می باشد ، اصرار داشت بنده از تیکتی که از طریق ترکیه فرستاده بودند به ایران برگردم که با توجه به نفوذ و حضور مافیای محمود سیف در ترکیه با آن موافقت نکردم و از طریق عمان به خاطر ارتباطی که با سلطان قابوس داشتم با سفیر عمان در واشنگتن تماس گرفتم و از ایشان خواستم که به عمان بیایم تا در آنجا تصمیم نهایی را برای بازگشت به ایران یا عدم بازگشت اتخاذ کنم .

به محض ورودم به عمان سفیر وقت ایران در عمان آقای نوش آبادی با یک هیات به همراه هیات مقامات عمان به استقبال بنده آمدند و بنده ۳ شب در عمان اقامت داشتم و مقامات عمانی هم برایم لباس خریدند و هم لب تاب و وسایلی را که نیاز داشتم تهیه کردند و در اختیار بنده گذاشتند.

در طول این سه شب تمام مدارکی را که از ۵ سال بازداشت و اتفاقات رخ داده در دادگاه های آمریکا و زندان های آمریکا و مستندات پرونده ام و همچنین تمام فعالیت های آقای سیف و فعالیت های برون مرزی جمهوری اسلامی و سپاه را که بواسطه محمود سیف از آن آگاه شده بودم را بر روی چند سی دی و دی وی دی و فلش درایو ذخیره نمودم چون از زندانی شدن و اعدام خود در ایران بیم داشتم.

بنده پس از طی سه روز به ایران برگشتم و به محض ورودم شبکه پرس تی وی جلوی کردیدور خروجی هواپیما در حضور ۲ نفر از کارمندان وزارت اطلاعات منتظرم بودند و پس از انتقالم به یک اتاق در فرودگاه ، ماموران وزارت اطلاعات به من گفتند امشب را به شما لطف می کنیم و اجازه می دهیم در کنار خانواده و دخترانت باشی ولی از فردا صبح باید چند روزی در هتل اوین میهمان ما باشید .که با عصابنیت در مقابلشان ایستادگی کردم .

شهرزاد میر قلی خان در ادامه به بیان ریز اتفاقاتی که پس از ورود به ایران و نحوه ورودش به شبکه پرس تی وی با سفارش وزارت اطلاعات رخ داد پرداخت.

خانم میرقلی خان در ادامه هنگام ذکر خاطرات خود بارها به نقش تاثیرگذار مثلث مجتبی خامنه ای و حسین طائب و وحیدحقانیان در اداره کشور اشاره نمود و گفت بیت رهبری عملا توسط این سه نفر اداره می شود و سیاست های ریز و درشت نظام تماما توسط این سه شخص مشخص و توسط سپاه و مجموعه حاکمیت به اجرا در می آید

خانم میرقلی خان به نقش تاثیرگذار هلدینگ یاس در پیشبرد اهداف مافیای اقتصادی بیت و سپاه اشاره نمود.

شهرزاد میر قلی خان از دعوت سلطان قابوس از وی و دخترانش برای زندگی دائم در عمان یادکرد و گفت که سلطان قابوس گفت عمان را کشور خودت بدان و تا هر وقت بخواهی در عمان سکونت داشته باش که این امر با مخالفت وزارت اطلاعات همراه گردیده و وزارت اطلاعات اجازه خروج از کشور را به وی در ابتدای امر نداده است.

شهرزاد میرقلی خان در مورد محمد سرافراز رییس پیشین سازمان صدا و سیما نیز نکات جالب و قابل تاملی را بیان نمود.

شهرزاد میر قلی خان ، محمد سرافراز را مدیری پاکدست و سالم می داند که بخاطر مبارزه با فساد و ورود به پرونده فساد آگهی های صدا و سیما ،مشکلات بسیاری برای وی به وجود آمده اما هرگز از عزم خود برای مبارزه با فساد دست برنداشته است

شهرزاد میرقلی خان از درخواست وزارت اطلاعات از وی برای سو نکردن آمریکا می گوید. وزارت اطلاعات از وی میخواهد که علیه آمریکا هیچ حرفی نزند

شهرزاد میر قلی خان در ادامه خاطرات خود ، از آشنا نمودن محمد سرافراز با شب های تهران و نشان دادن واقعیات جامعه به وی و آنچه در زیر پوست شهر جریان دارد یاد نمود و آن بازدید شبانه را باعث بروز تحول فکری در محمد سرافراز دانست.

به عقیده میرقلی خان محمد سرافراز زندگی بسیار ساده ای دارد که از تشریفات و اشرافی گری بدور است و بدون محافظ ، خودش و خانواده اش تردد می کنند و زندگی وی را با زندگی مردم عادی یکی می داند.

میرقلی خان عقیده دارد محمد سرافراز به خاطر حمایت از وی ، سختی های بسیاری متحمل شده اما هرگز دست از دفاع از حقیقت و درستی بر نداشته است.

محمد سرافراز در راه مبارزه با فساد در سازمان صدا و سیما پرونده های مختلفی را در اختیار شهرزاد قرار داده است.

عمق فساد در سازمان صدا و سیما و نقش بیت رهبری و سپاه در مخفی ماندن این فسادها قابل تامل می باشد.

در ادامه بحث با ورود امیر فخر آور صحبت های چالشی بسیارمهمی مطرح گردید.

امیر عباس فخرآور به کارگیری شهرزاد میرقلی خان در صدا و سیما را نوعی حق السکوت به وی میداند.

امیر عباس فخرآور به نفوذ بیت رهبری و سپاه در صدا و سیما اشاره نمود و صدا و سیما را در کشته شدن جنگ جوهای کم سن و سال ایران در سوریه از مقصران اصلی دانست .

از نظر فخرآور نزدیکان به بیت رهبری و علی خامنه ای و سپاه از بلندگوهای رسانه ای صدا و سیما بیشتر از همه برخوردارند.

فخرآور مجتبی خامنه ای و علی خامنه ای را از مخالفان اصلی برجام می داند

سیداحمد شمس در بخشی از این نشست برای ورود محمودرضوی به عالم سیاست در سال های ابتدایی دهه ۸۰ و نقش خودش در این ماجرا از همه مردم ایران عذرخواهی نمود.

محمود رضوی نفر اصلی و در پشت پرده حمایت های مالی نیروهای نفوذی سپاه در رسانه های خارج از کشور می باشد.

مافیای اقتصادی سپاه در امر رسانه و نفوذ رسانه ای توسط محمود رضوی حمایت و هدایت می شود

استقبال از این نشست بسیار بسیار عالی بود و اکثر قریب به اتفاق حاضران در اتاق از ابتدا تا انتهای نشست در اتاق حضور داشتند و مباحث را گوش می دادند

حاضرین در این نشست سوالات مهمی را از میهمانان و مدراتورهای نگام پرسیدند و مباحث بسیار بسیار مهمی در حضور بیش از ۱۵۰۰ نفر از حاضرین در این نشست مطرح گردید که برای متوجه کامل آن تقاضا داریم حتما فایل صوتی این نشست را با دقت گوش بفرمایید.