گلاره ناظمی یکی از سه داور فینال جام باشگاه‌های جهان شد

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ «گلاره ناظمی» داور بین‌المللی فوتسال ایران، پس از درخشش در قضاوت بازی‌های مراحل گروهی و حذفی، حالا به عنوان یکی از سه داور فینال رقابت‌های جام باشگاه های جهان انتخاب شده است.

خانم ناظمی در این دوره از رقابت‌های جام باشگاه‌های جهان ابتدا داوری بازی «بارسلونا» اسپانیا و «شنزن» چین را برعهده داشت.

پس از آن او قضاوت دیدار تیم‌های «بوکاجونیورز» آرژانتین و «چونبوری» تایلند را برعهده داشت. دیداری که به گفته او «سخت‌ترین قضاوت تمام عمرش» بود.

سومین مسابقه‌ای که به گلاره ناظمی سپرده شد، دیدار دو تیم «شنزن» چین و «منگوس» برزیل بود که باز هم با داوری مطمئن این داور خانم ایرانی به پایان رسید.

حالا کمیته برگزاری این مسابقات تصمیم گرفته است که از خانم گلاره ناظمی به عنوان داور سوم در دو بازی نیمه‌نهایی امروز میان منگوس و کورینتیانس برزیل و همین‌طور بازی فینال استفاده کند.

گلاره ناظمی طی سال‌های اخیر به یکی از بهترین‌ داوران فوتسال جهان تبدیل شد که قضاوت‌های مهم تورنمنت‌های بزرگ را به او سپردند. مثلا دیدار فینال فوتسال المپیک جوانان میان دو تیم پرتغال و ژاپن را او سوت زد.

با این وجود تا امروز صداوسیما ایران هیچ تصویری از قضاوت‌های خانم ناظمی در رقابت‌های المپیک جوانان یا مسابقات جام باشگاه‌های جهان منتشر نکرده است.