‍ نوروز ۱۴۰۰ با مقدم بدون تنابنده/ سریال نوروزی شبکه یک تحت تاثیر ترکش‌های «پایتخت۶»

پایگاه خبری / تحلیلی نگام ، تازه‌ترین خبر‌ها درباره سریال کمدی جدید سیروس مقدم که برای نوروز آماده می‌شود حاکی از این است این کارگردان بعد از سال‌ها نه همسرش الهام غفوری را به عنوان تهیه کننده کنار خود دارد و نه فیلمنامه نویس و بازیگردانی به نام محسن تنابنده را. فیلمنامه این سریال که هنوز نامش قطعی نشده است را امیر برادران نوشته. با حضور امیر برادران کنار سیروس مقدم به عنوان فیلمنامه نویس، همکاری ۱۳ ساله مقدم و محسن تنابنده به طور موقت پایان می‌یابد.

هفت صبح نوشت:«تازه ترین خبرها درباره سریال کمدی جدید سیروس مقدم که برای نوروز آماده می شود حاکی از این است این کارگردان بعد از سال ها نه همسرش الهام غفوری را به عنوان تهیه کننده کنار خود دارد و نه فیلمنامه نویس و بازیگردانی به نام محسن تنابنده را

فیلمنامه این سریال که هنوز نامش قطعی نشده است را امیر برادران نوشته.با حضور امیر برادران کنار سیروس مقدم به عنوان فیلمنامه نویس ، همکاری ۱۳ ساله مقدم و محسن تنابنده به طور موقت پایان می یابد. از سال۸۷ تا نوروز ۹۹ ، تنابنده نویسنده اصلی سریال های کمدی مقدم بوده و حاصلش جندین سریال موفق و پربیننده شده

همچنین گفته شده سیروس مقدم سریال جدید خود را بدون حضور الهام غفوری خواهد ساخت.جدایی موقت الهام غفوری و محسن تنابنده از سیروس مقدم یک دلیل روشن دارد: «ترکش هایی که پایتخت ۶ به جا گذاشت.» ظاهر ماجرا این است که رابطه محسن تنابنده و تلویزیون همچنان شکرآب است. در این میان شبکه یک نمی خواهد سیروس مقدم را از دست بدهد. بنابراین تصیمم گرفته او را بدون تنابنده و با حضور تهیه کننده ای دیگر نگه دارد.

این نخستین بار است که سیروس مقدم طی ۱۳ سال اخیر سریالی کمدی با تیمی جدید می سازد. اولین پرسش که مطرح می شود این است: آیا نتیجه مطلوب بدست خواهد آمد؟ مقدم با تنابنده به فهم و درک مشترک رسیده بودند و موفقیت پایتخت مرهون همین است و طبعا کار گروه جدید سخت خواهد بود»