«رهبر معظم انقلاب همه دنیا را یک تنه حریف هستند و هیچ باکی ندارند»

نگام، سیاسی – کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران، آیت الله خامنه ای را رهبری دانست که «یک تنه حریف همه دنیا هستند و هیچ باکی ندارند». او با توصیف آیت الله خامنه ای به عنوان رهبری که «آمریکا را تحقیر می کند»، او را نماد «استقامت»ی دانست که در قرآن از آن صحبت شده است.

او که در مراسمی در خراسان جنوبی صحبت می کرد، با انتقاد از برخی مسئولان ایرانی، آن ها را «ضعیف» دانست و با هشدار درباره «مشغول کردن حواس ها درباره برجام»، افزود: « سیاسیونی ‌که از غرب و آمریکا حساب می برند روحیه مقاومت آنها ضعیف است که ای کاش خودشان ضعیف بودند، این افراد ممکن است در برخی‌ها اثر بگذارد و آنها را تضعیف کنند.برخی از خدا بی‌خبرها گفتمان انقلاب و امام راحل را تضعیف می‌کنند و می‌خواهند حواس‌ها را به برجام، حقوق‌های نجومی و اشرافیت ببرند و آمریکا را بزرگ کنند.»

گفتنی ست در هفته های اخیر نزدیکان فکری – سیاسی آیت الله خامنه ای به انتقادات بعضا تند از برجام پرداخته اند و حتی گاهی شخص حسن روحانی را مورد انتقاد قرار داده اند. انتقادات از حسن روحانی بعضا به توهین به او کشیده شده است، تا جایی که علی لاریجانی درباره توهین به رییس جمهور در مجامع عمومی تذکر داد.

کاظم صدیقی در بخش دیگری از سخنان خود به برخی از انتقادات در حوزه های اجتماعی پرداخت و از جمله با انتقاد از «بدحجابی» گفت: «چرا شبکه های مجازی اصلاح نمی شود، به داد جوان ها نمی رسند، چرا به داد دانشگاهها نمی رسند و جلو بد حجابی را در دانشگاه ها نمی گیرند، مگر مملکت امریکا است مگر قدرت ندارند چرا بخش نامه نمی کند و جلو این ها را نمی گیرند و فقرا هر روز فقرشان افزوده می شود.»

با دیگران به اشتراک بگذارید: