اعلام همبستگی لارا فابیان خواننده مشهور بلژیکی با ترکیه

نگام، بین الملل- لارا فابیان، خواننده معروف بلژیکی در صفحه فیسبوک خود از ترکیه برای مقابله با کودتای نافرجام در ترکیه حمایت کرد.

لارا فابیان، خواننده معروف بلژیکی که در نمایشگاه جهانی اکسپو ۲۰۱۶ آنتالیا کنسرت خواهد داد در صفحه فیسبوک خود که حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر علاقه مند دارد، ترکیه را به خاطر مقابله با کودتای نافرجام ستود.

بر اساس بیانیه دفتر نمایشگاه جهانی اکسپو ۲۰۱۶ در آنتالیا ارسال پیام‌های حمایت هنرمندان معروف جهان به ترکیه در پی کودتای نافرجام ۱۵ جولای همچنان ادامه دارد. پیش از لارا فابیان، التون جان خواننده معروف انگلیسی نیز از ترکیه حمایت کرده بود.

فابیان که در تاریخ ۲۴ اوت در نمایشگاه جهانی اکسپو ۲۰۱۶ در آنتالیا که در شهرک آکسوی این شهر به مساحت ۱۲۱ جریب در حال برگزاری است، در حساب فیسبوک خود همبستگی خود با ترکیه را ابراز کرد.

وی در این پست خود برای کنسرتی که بصورت رایگان اجرا خواهد کرد نوشته است: “تقدیم به مردم زیبایی که روح آن رنج دیده است یک سهم کوچک”.

او که به آهنگ «Je’Taime» معروف است، افزوده است: “آنتالیا… ترکیه شرکت در این کنسرت رایگان است. این برای مداوای دل رنجیده این مردم زیبا سهم کوچکی است. از شهر آنتالیا و مسئولان نمایشگاه جهانی اکسپو ۲۰۱۶ آنتالیا تشکر می کنم”.

التون جان خواننده معروف جهان در تاریخ ۹ سپتامبر سال جاری در این نمایشگاه کنسرت خواهد داد. او نیز طی نامه ای که دفتر اکسپو در آنتالیا ارسال کرده نوشته است: از حوادث اخیر در ترکیه بسیار متاثر و متاسف شدم. اقدام به کودتا برای برهم زدن جو دموکراسی و آزادی بود. این وقایع نمی توانند بر روی زیبائی های ترکیه سایه بیافکند”.

با دیگران به اشتراک بگذارید: