جشنواره گل با گلزنی سردار ایرانی

نگام، ورزشی – دیدار دو تیم روستوف روسیه و آژاکس هلند در مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا به سود تیم روسی پایان یافت

در چارچوب مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا دو تیم روستوف روسیه و آژاکس آمستردام هلند رو در روی یکدیگر قرار گرفتند که نتیجه پایانی این دیدار، ۱ – ۴ به سود تیم روسی رقم خورد.
گل نخست این دیدار را سردار آزمون مهاجم ملی پوش کشورمان در سی و چهارمین دقیقه از بازی به ثمر رساند و بدین ترتیب راه را برای گلزنی دیگر بازیکنان تیم خود هموار نمود.
نیمه نخست این دیدار با همین نتیجه به پایان رسید تا تک گل رویارویی دو تیم در نیمه نخست به نام سردار فوتبال ایران ثبت شود.
سردار در دقیقه ۳۹ بازی نیز با کارت زرد داور مسابقه رو به رو شد و در دقیقه ۷۳ جای خود را به بوخاروف داد و از زمین بازی خارج شد.
۳ گل دیگر تیم روستوف را اِروخین، نوبوآ و پولوز در نیمه دوم به ثمر رساندند تا با این نتیجه تیم روسی بتواند به آسانی حریف هلندی خود را از پیش رو برداشته و گامی بلند برای راهیابی به مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا بردارد.
در دقیقه ۷۹ اروخین زننده دومین گل روس ها جای خود را به سعید عزت اللهی داد تا دیگر ملی پوش ایرانی هم بتواند نقشی در موفقیت تیم خود داشته باشد.
مهم ترین اتفاق در نیمه دوم بازی را می توان اخراج کودریاشوف در دقیقه ۸۳ دانست که این موضوع ۱۰ نفره شدن یاران آزمون را در پی داشت.
یک دقیقه بعد تیم هلندی توانست با گلزنی داوی کلاسن کاپیتان خود از روی نقطه پنالتی، یکی از گل های خورده را جبران کند و تا حدودی از فشار این نتیجه سنگین بکاهد.
سرانجام دیدار دو تیم با نتیجه ۱ – ۴ و به سود تیم روستوف به پایان رسید تا تزارها با راهیابی به مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا بتوانند تاریخ ساز شوند.
با دیگران به اشتراک بگذارید: