محسنی اژه ای: «اتمام حجت کرده ایم / خاطیان را احضار و مجازات خواهیم کرد»

نگام ، سیاسی _ غلامحسین محسنی اژه‌ای خطاب از عزم قوه قضاییه برای ورود به مساله حقوق های نجومی و بازداشت ها و احضارهای احتمالی گفت.

سخنگوی قوه قضاییه که در نشست خبری هفتگی خود با رسانه ها صحبت می کرد، با بیان این نکته که تاکنون از سوی دولت روحانی، در این زمینه موردی به قوه قضاییه ارجاع نشده است، با کنایه به دولت روحانی گفت: «تاکنون فرصت کافی بوده و فردا اگر قوه قضاییه وارد شد، عده‌ای را احضار کرد و برخی را مجازات کرد گله‌ای شروع نشود. نگویند می‌خواستیم با دولت برخورد کنیم و چوب لای چرخ بگذاریم.»

او تلویحا تهدید کرد که «اتمام حجت» انجام شده است و در این زمینه نیز برخوردها از «بالاترها» شروع می شود تا جای «گله گذاری» نباشد.

گفتنی آیت الله خامنه ای در دیدار اخیر با دولت روحانی بر پیگیری مساله حقوق های نجومی تاکید کرد. رهبر جمهوری اسلامی پیش از این نیز بارها خواستار آن شد که افراد خاطی در زمینه مساله حقوق های نجومی بازداشت و مجازات شوند.

لازم به ذکر است حسن روحانی در جلسه اخیر هیئت دولت بر پیگیری خواسته های آیت الله خامنه ای در زمینه حقوق های نجومی تاکید کرد و اشاره به عملکرد دولت در این زمینه، افزود: «معظم له از مصوبات دولت یازدهم در برخورد با حقوق های نامتعارف رضایت دارند که البته باید کماکان اقدامات تکمیلی و تلاش های بیشتری انجام شود.»

 

با دیگران به اشتراک بگذارید: