امیدوارم فیلم «فروشنده» باعث ایجاد گفت‌وگو بین مردم شود

نگام، فرهنگ و هنر- اصغر فرهادی معتقد است اتفاقی که برای فیلم‌ها در ایران می‌افتد در هیچ کجای دنیا رخ نمی‌دهد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اولین نمایش عمومی و مردمی فیلم سینمایی «فروشنده» ساخته اصغر فرهادی صبح امروز چهارشنبه دهم شهریور با حضور کارگردان و برخی از عوامل فیلم در پردیس سینمایی کوروش برگزار شد.

اصغر فرهادی کارگردان این فیلم قبل از آغاز نمایش فیلم به کسانی که برای تماشای فیلم آمده بودند، گفت: خیلی خوشحالم که بار دیگر شما را از نزدیک می‌بینم و امروز برای اولین نمایش مردمی فیلم در کنار شما هستم و من قدر این لحظات را می‌دانم.

وی با تشکر از کسانی که در ساعت ۹ صبح به دیدن فیلم آمده بودند، گفت: تماشای فیلم در این ساعت صبح اتفاق نادری است و در هیچ کجای دنیا رخ نمی‌دهد و رابطه‌ای که مردم با فیلم‌ها در سینمای ایران پیدا می‌کنند خاص کشور ایران است.

فرهادی با تشکر از محبت مردم به وی افزود: مردم همیشه به من و فیلم‌های من محبت داشتند و رابطه خوبی با فیلم‌ها برقرار کردند و امیدوارم این رابطه با فیلم فروشنده نیز برقرار شود و حضور آن‌ها در این ساعت نشان می‌دهد که با فیلم رابطه دارند.

کارگردان فیلم فروشنده افزود: امیدوارم مردم از تماشای این فیلم راضی باشند و این فیلم باعث شکل‌گیری فضای گفت‌وگو بین مردم در باره موضوع آن شود.

بعد از پایان سخنان اصغر فرهادی، فیلم فروشنده به نمایش درآمد.

با دیگران به اشتراک بگذارید: