سومین جشنواره قهوه در استانبول

نگام ، بین الملل _ سومین جشنواره قهوه استانبول با عنوان «در قلب شهر» ۶ تا ۹ اکتبر امسال در منطقه «کوچک چیفتلیک پارک» این شهر برگزار خواهد شد.

به گزارش ت ر ت فارسی سومین جشنواره قهوه «کافی استانبول» با حمایت مالی شرکت پاشاباغچه ترکیه و با حضور بیش از ۲۰۰ برند تولید کننده انواع محصولات قهوه با عنوان «در قلب شهر» ۶ تا ۹ اکتبر امسال در منطقه «کوچک چیفتلیک پارک» این شهر برپا خواهد شد.

درغرفه های متعلق به فروشگاه های معروف قهوه در استانبول، برندهای برتر قهوه، ماشین آلات تولید قهوه و محصولاتی که می توان به همراه قهوه مصرف کرد، در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرد.

بازدید کنندگان از این جشنواره با چشیدن طعم انواع محصولات تهیه شده از قهوه، می توانند از نمایش های مهیج باریستاها (قهوه چی ها) و کنسرت های زنده لذت برده یا در سمینارها، گالری های هنری و کارگاه های قهوه سازی که استادانی از کشورهای نروژ، آلمان، السالوادور، یونان، انگلستان و آمریکا در آن آموزش خواهند داد، شرکت کنند.

گقتنی است جشنواره قهوه استانبول سال گذشته با ۲۵ هزار و ۵۰۰ بازدید کننده، عنوان بزرگترین جشنواره قهوه اروپا را به خود اختصاص داد.

با دیگران به اشتراک بگذارید: