سخنان متفاوت رحیم صفوی فرمانده سابق کل سپاه پاسداران

نگام ، سیاسی _ سه شنبه شب، فرمانده سابق سپاه، سرلشگر رحیم صفوی بمناسبت هفته دفاع مقدس نظرات خود را در باره دوران جنگ و دولت موسوی با صراحت بیان کرد.
به گزارش پیک نت این سخنان از شبکه خبر سیمای جمهوری اسلامی پخش شد ، اما روز بعد در مطبوعات منعکس نشد. رحیم صفوی که اکنون مشاور ارشد نظامی رهبر جمهوری اسلامی است اما مسئولیت مهم و اصلی او فرماندهی اتاق موشکی است در مصاحبه خود نه تنها از دولت زمان جنگ (موسوی) تمجید کرد بلکه از روحانی نیز با تمجید سخن گفت و درعین حال با افسوس زیاد از وضع زندگی و معیشت کنونی مردم یاد کرد. رحیم صفوی از دو سردار سپاه “همت” و “باکری” تجلیل کرد و گفت که دولت زمان جنگ با نفت بشکه ای ۷ دلار مملکت و جنگ را اداره کرد.
از داخل کشور برای ما نوشته اند که سخنان رحیم صفوی بسیار متفاوت با سخنان برخی فرماندهان سپاه و از جمله فرمانده کنونی کل سپاه بود و در آن درایت سیاسی احساس می شد. متاسفانه متن از مصاحبه در مطبوعات منتشر نشد و روی سایت سیما و شبکه ۶ هم قرار نگرفت. شاید در روزهای آینده منتشر شود اما تا ۴۸ ساعت پس از این مصاحبه هیچ کجا منتشر نشد و درعوض حرف های شعاری و پوچ بقیه فرماندهان سپاه در مطبوعات پخش است.

با دیگران به اشتراک بگذارید: