نشست تولیدکنندگان پوشاک ترکیه در ایران

نگام ، بین الملل _ نشست یک روزه شرکت‌های تولیدی پوشاک ترکیه به منظور گسترش بازاریابی و تسهیل مراودات بین بخش خصوصی این کشور و خریداران ایرانی در تهران برگزار شد.
به گزارش آناتولی دومین نشست بازاریابی پوشاک ترکیه امروز با حضور ۲۲ شرکت تولید کننده لباس از سوی اتحادیه صادرکنندگان پوشاک استانبول و با حضور فعالان بخش پوشاک ایران در محل هتل «اسپیناس پلاس» تهران برگزار شد.

اتحادیه صادرکنندگان پوشاک استانبول به عنوان موسسه ای نیمه‌دولتی فرایند همکاری میان بخش خصوصی و دولتی در جهت بهبود وضعیت تجارت و صادرات پوشاک و البسه ترک را تسهیل می کند.

هدف این اتحادیه برنامه ریزی برای بهبود و تسهیل مراودات بین بخش خصوصی البسه ترکیه برای تجارت با بازرگانان کشورهای دیگر است.

در برنامه امروز این اتحادیه شرکت های عرضه کننده لباس های خانگی حضور یافته و با مشتریان ایرانی که خواستار خرید تولیدات این شرکت ها هستند، دیدار و مذاکره کردند.

این نشست ها از سال گذشته در ایران آغاز و تلاش شده از این طریق، میزان صادرات و همچنین تعداد صادرکنندگان پوشاک و البسه ترکیه به ایران افزایش یابد.

گفتنی است پس از رفع تحریم های اقتصادی علیه ایران، فعالیت بخش خصوصی ترکیه در ایران از جمله حضور در نمایشگاه‌های بازرگانی و مشارکت در نشست های مشترک با تجار ایرانی افزایش یافته است.

در همین راستا، تابستان گذشته شرکت‌های ترکیه در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، پوشاک و منسوجات، شیرینی و شکلات و همچنین همایش مشترک سرمایه گذاری در منطقه آزاد ارس در استان آذربایجان شرقی ایران به صورت گسترده شرکت کردند.

با دیگران به اشتراک بگذارید: