رای ایران هم به برگزاری انتخابات منفی بود!

نگام ، ورزشی _ همان طور که در خبرها خواندید رای گیری برای معرفی سه نامزد آسیایی به فیفا منتفی شد و اجلاس کنفدراسیون فوتبال آسیا در شهر گوا بدون برگزاری انتخابات به کار خود ادامه می دهد!
به گزارش “ورزش سه”، مهدی تاج ، علیرضا اسدی و امید جمالی به همراه علی کفاشیان در نشست امروز روسای فدراسیون های ملی در شهر گوا حضور داشتند و جالب اینکه ایرانی ها هم به برگزاری این انتخابات رای منفی دادند!

با این اتفاق انتخاب سه نامزد آسیایی برای حضور در شورای اجرایی فیفا به تاخیر افتاد و شاید در خلال برگزاری بازی های جوانان جام ملت های آسیا در بحرین برگزار شود!

۴۲ رای منفی در برابر یک رای مثبت. حاصل این پرسش بود. انتخابات تعیین سه نامزد آسیایی برای حضور در شورای فیفا را برگزار کنیم یا نه؟ البته آنطور که در تصاویر مخابره شده مشخص است ایرانی ها ابتدا قصد بالا بردن تابلوی YES را نداشتند اما وقتی دیدند رای همه منفی است بالاجبار نه گفتند!

گفته می شود چون فیفا نماینده قطر را از حضور در این انتخابات منع کرده بود این انتخابات برگزار نشد. شیخ سلیمان امیدوار است در روزهای آتی با صحبت هایی که با مسئولین فیفا انجام می دهد مشکل نماینده قطر را برای حضور در انتخابات رفع کند تا انتخابات با حضور همه نامزدها از جمله نماینده قطر و علی کفاشیان برگزار شود.

با دیگران به اشتراک بگذارید: