قلیان‌سراها جمع‌آوری می‌شوند

نگام، اجتماعی- فرمانده انتظامی خلخال گفت: هیچ گونه مجوزی برای فعالیت قلیانسراها و سفره خانه های سنتی صادر نشده و این اماکن صنفی به زودی از دور فعالیت خارج خواهند شد.

به گزارش قانون سرهنگ محمد نمازی در جمع کارکنان اداره ورزش و جوانان و روسای هیات های ورزشی خلخال افزود: از چهار سال پیش اداره اماکن عمومی فرماندهی انتظامی خلخال صدور هر گونه مجوز فعالیت برای اماکنی همچون قلیانسراها و سفره خانه های سنتی را با هدف پیشگیری از آلودگی مردم به ویژه جوانان به مواد دودزا و مضر ممنوع کرده و برای جمع آوری و حذف کامل این گونه واحدهای صنفی تلاش می شود.

وی از افزایش همکاری فرماندهی انتظامی خلخال با اداره ورزش و جوانان برای پیشبرد اهداف ورزشی و هدایت جامعه به سوی تندرستی و نشاط خبرداد و گفت: با اجرای برنامه های مختلف ورزشی و توسعه ورزش همگانی این همکاری را گسترش می دهیم.

به گزارش قانون به نقل از ایرنا، سید ناصر میرمرسلی ، رییس اداره ورزش و جوانان خلخال نیز در این جلسه از کسب عنوان قهرمانی مسابقات فوتسال اداره ها و نهادهای خلخال توسط تیم فوتسال فرماندهی انتظامی این شهرستان در سال جاری خبر داد و گفت: گسترش همکاری های پلیس با هیات های ورزشی موجب شناخت و کاهش آسیبهای اجتماعی تهدید کننده نسل جوان خواهد شد.

در این مراسم با اهدای لوح سپاس از سوی رییس اداره ورزش و جوانان خلخال از فرمانده انتظامی خلخال در همکاری با این اداره در برگزاری مسابقات ورزشی و تامین امنیت این مسابقات قدردانی شد.

با دیگران به اشتراک بگذارید: