بعید است زمان دیدار برگشت تیم ملی ایران برابر ازبکستان تغییر کند

نگام، ورزشی – دبیرکل فدراسیون فوتبال با اشاره به عملکرد خوب ملی پوشان در دیدار مقابل کره گفت: بازیکنان در زمین قوی ظاهر شدند و تیم حریف حرفی برای گفتن نداشتند.

علیرضا اسدی پس از پیروزی یک بر صفر تیم ملی مقابل کره جنوبی گفت: ابتدا این ایام را تسلیت می گویم و سپس به خاطر پیروزی تیم ایران تبریک می گویم.

وی افزود: کره ای ها امروز حرفی برای گفتن نداشتند و ملی پوشان سه امتیاز با ارزش را کسب کردند. بازیکنان هم در زمین قوی ظاهر شدند و به همین خاطر کره ای ها نتوانستند خطر چندانی روی دروازه ما ایجاد کنند.

اسدی در خصوص برگزاری مراسم عزاداری در ورزشگاه آزادی گفت: باید از هواداران تشکر کنیم که به این روز احترام گذاشتند و این مراسم باشکوه را برگزار کردند.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه قرار است بازی برابر ازبکستان در شب قدر برگزار شود نیز گفت: آن روز هم به خوبی مدیریت خواهد شد برنامه ریزی در خصوص تاریخ برگزاری مسابقات قبلا صورت گرفته و بعید به نظر می رسد که تاریخ آن تغییر کند.

اسدی در خصوص اظهارات مهدی تاج مبنی بر اینکه اگر سه ماه قبل برای تغییر زمان بازی اقدام کنیم این امر میسر می شود، اضافه کرد: من راجع به اظهار نظر هیچ فردی بلد نیستم صحبت کنم اما همانطور که گفتم این برنامه ریزی از قبل صورت گرفته است.

با دیگران به اشتراک بگذارید: