طرح پرونده‌ای جدید درباره رفتارهای خارج از عرف ترامپ با زنان

نگام، بین الملل- تنها چند روز پس از انتشار ویدئوی اظهارات سخیف کاندیدای جمهوری‌خواه انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا درباره زنان، پرونده جدیدی درباره بی‌اخلاقی و رفتار خارج از عرف وی مطرح شده است.

به گزارش ایلنا به نقل از سی‌بی‌اس، دو زن به روزنامه «نیویورک‌تایمز» گفته‌اند که «دونالد ترامپ» کاندیدای جمهوری‌خواه انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، چندین سال پیش آنها را مورد تعرض قرار داده است.

یکی از زنان گفته است که ترامپ حدود سه دهه پیش در یک هواپیما وی را مورد تعرض قرار داده و یکی دیگر از آنها نیز گفت که در سال ۲۰۰۵ میلادی در برج ترامپ، قربانی رفتار خارج از عرف وی شده است.

ستاد انتخاباتی ترامپ این ادعاها را رد کرده و گزارش روزنامه نیویورک تایمز را «تخیلی» خوانده است.

در بیانیه ستاد انتخاباتی ترامپ آمده است که نیویورک تایمز عملیاتی هماهنگ برای ترور شخصیت ترامپ در آستانه انتخابات به راه انداخته است.

در همین حال، کمپین «هیلاری کلینتون» رقیب دموکرات ترامپ با اشاره به گزارش روزنامه نیویورک تایمز اعلام کرد: «متاسفانه این گزارش موید تصویری است که از رفتار دونالد ترامپ با زنان داریم. این گزارش‌ها نشان می‌دهد که او در جریان مناظره دوم دروغ گفت و رفتار زننده‌ای که در ویدئوی ۲۰۰۵ درباره آن با مباهات حرف می‌زد، چیزی بیش از کلمات محض است.»

با دیگران به اشتراک بگذارید: