ارایه گزارش املاک نجومی شهرداری به دولت

نگام سیاسی _ وزیر کشور با اشاره به ارایه مدارک و مستندات مربوط به واگذاری املاک از سوی شهرداری تهران و بررسی آن توسط وزارت کشور، گفت: همانطور که دولت، وزارت کشور را موظف کرده بود تا گزارشی در خصوص واگذاری املاک در شهرداری تهران ارایه دهد که این گزارش به دولت ارایه خواهد شد و روند این کار در حال انجام است.
به گزارش اعتماد وزارت کشور همچنان درگیر ماجرای املاک نجومی است. در همان روزهایی که خبر واگذاری‌های غیرمتعارف از سوی شهرداری به برخی از افراد منتشر شد وزیر کشور نسبت به آن واکنش نشان داد و اعلام کرد که دولت این وزارتخانه را موظف کرده است تا در مورد آن گزارشی ارایه کند؛ گزارشی که به گفته وزیر کشور هنوز آماده نشده است و بررسی‌ها همچنان ادامه دارد. رحمانی فضلی اما خبر داده است که با شهردار تهران جلسه‌ای داشته و قرار شده تا شهرداری هم مدارک و مستنداتش را به وزارت کشور بدهد. اگرچه چند ماه بیشتر تا انتخابات ریاست‌جمهوری نمانده و به طور طبیعی وزارت کشور بیش از هر چیز بر ماجرای انتخابات تمرکز خواهد داشت اما به نظر می‌رسد دولت مصمم است که ماجرای املاک نجومی را مورد پیگیری قرار دهد. رحمانی فضلی که در حاشیه برگزاری جلسه شورای اجتماعی کشور سخن می‌گفت همچنین شایعات مربوط به تغییر معاونت سیاسی خود را نیز رد کرد.

به گزارش ایسنا، وزیر کشور با اشاره به ارایه مدارک و مستندات مربوط به واگذاری املاک از سوی شهرداری تهران و بررسی آن توسط وزارت کشور، گفت: همانطور که دولت، وزارت کشور را موظف کرده بود تا گزارشی در خصوص واگذاری املاک در شهرداری تهران ارایه دهد که این گزارش به دولت ارایه خواهد شد و روند این کار در حال انجام است.

عبدالرضا رحمانی در خصوص بررسی واگذاری املاک در شهرداری تهران، گفت: در جلسه‌ای با شهردار تهران موضوع را مطرح کردم و ایشان نیز اظهار علاقه کرد که مستندات و مدارکی را که دارند همان‌طور که به قوه قضاییه و سازمان بازرسی ارجاع داده‌اند به وزارت کشور نیز بدهند تا ما پس از بررسی همان‌طور که دولت، وزارت کشور را موظف کرده بود برای تهیه این گزارش، بتوانیم گزارش را به دولت ارایه دهیم.

رحمانی فضلی در پاسخ به سوالی مبنی بر تغییر و تحولات پیش از انتخابات و گمانه‌زنی‌ها در خصوص تغییر معاونت سیاسی وزارت کشور، گفت: هرگاه لازم باشد تغییر و تحول خواهیم داشت و هر لحظه که در ارتباط با معاون سیاسی حکمی صادر شود رسانه‌ها متوجه خواهند شد اما در حال حاضر حکمی برای معاونت سیاسی نداده‌ام.

با دیگران به اشتراک بگذارید: