برخی ها سعی می کنند فتیله جنگ داخلی شیعه – سنی را آتش بزنند

نگام ، بین الملل _ اردوغان: مبارزه موفقیت آمیز با سازمانهای تروریستی تنها با افزایش دادن همکاریهای بین المللی امکان پذیر می باشد.

به گزارش ت ر ت فارسی رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه اعلام داشت، مبارزه موفقیت آمیز با سازمانهای تروریستی تنها با افزایش دادن همکاریهای بین المللی امکان پذیر می باشد.

اردوغان در ضیافتی که در مجتمع ریاست جمهوری به افتخار روسای مجلس شرکت کننده در ۳۶ امین اجلاس کمیته اجرایی اتحادیه پارلمانهای سازمان همکاری اسلامی داد، سخنانی ایراد کرد.

اردوغان با اشاره براینکه، مسائل ضد اسلام در چهارچوب وحدت و برابری حل خواهد شد، اظهار داشت، باید با تلاش بیشتر و هوشیار بودن در مقابل فتنه ها و تقویت زمینه های مشورت، در تمامی موضوعات گردهم بیائیم.

رئیس جمهوربا اشاره براینکه، مسلمانان از افریقا گرفته تا خاورمیانه و از آسیا تا امریکا با مسائل و آزمونهای بسیار متفاوتی رو در رو مانده و سوریها ۶ سال آزگار است که در مقابل چشمان تمامی جهان با بمبهای بشکه ای، خوشه ای، شیمیایی و مدرنترین سلاحها به خاک و خون کشیده می شوند، گفت، برخی ها سعی می کنند که از طریق عراق و یمن فتیله جنگ داخلی شیعه – سنی را آتش بزنند.

با دیگران به اشتراک بگذارید: