اهداف عارف در مذاکره با اصولگریان در مسایل سیاسی؛ رفع کدورت های به جای مانده از وقایع ۸۸ است

نگام، سیاسی_ عضو بنیاد امید ایرانیان گفت: آقای عارف در تلاش برای کمک به برقراری آرامش و همدلی و تفاهم و برقراری آشتی بین نیروهای انقلابی و رفع کدورت های به جای مانده از حوادث ناگوار ۸۸ است.

سیدحسن رسولی در گفتگو با اعتمادآنلاین درباره پیشنهاد اخیر محمدرضا عارف برای مذاکره اصلاح طلبان و اصولگرایان، به منظور حل اختلافات و توافق بر سر اشتراکات دو جناح سیاسی در کشور اظهار داشت: حوادث ۸۸ در نظام بیش از هر موضوعی تحت تاثیر کم توانی های رئیس دولت وقت و مسئولان سیاسی و امنیتی  آن سال بود که بر خانواده انقلاب تحمیل شد.

وی افزود: امروز مهمترین نیاز جامعه در کنار اهتمام به معشیت و اشتغال ملت، کمک به رفع این کدورت ها و توسعه برادری بین نیروهای اصیل انقلاب است که می تواند به عنوان موضوعات مورد بحث در میان این دو جریان سیاسی کشور قرار بگیرد
رسولی بیان داشت: برداشت من این است که محمدرضا عارف چنین موضوعی را در سر می  پروراند و سایر بزرگان کشور به ویژه رهبری در حد توان خود در این مسیر نقش ایفا می کنند.
وی ادامه داد: روزهای آینده محمدرضا عارف شخصا  در این زمینه توضیحاتی را ارائه خواهد داد.
علاوه بر عارف، چندی پیش غلامعلی حداد عادل هم از چهره های اصولگرا در امکان مذاکره با اصلاح طلبان در موضعات مختلف سخن گفته بود.