هر کس بخواهد در صعود به جام جهانی خللی ایجاد کند جلوی او می ایستم

نگام، ورزشی – مدیر تیم ملی فوتبال ایران پس از آنکه رئیس فدراسیون از ممنوع المصاحبه بودنش خبر داد گفت: کسانی باید سکوت کنند که با مصاحبه هایشان چوب لای چرخ تیم ملی می گذارند.

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در مصاحبه ای که شامگاه چهارشنبه با خبرنگاران داشت عنوان کرد که افشین پیروانی را ممنوع المصاحبه کرده است.

افشین پیروانی در پاسخ به این سوال که شنیده می شود ممنوع المصاحبه شده اید، آیا این تصمیم به خاطر مصاحبه شما درباره محمود شیعی اتخاذ شده است، گفت: شیعی قابل احترام است اما من همین جا می گویم هر کس بخواهد در روند تیم ملی و صعود به جام جهانی با رفتار، کردار و مصاحبه هایش خللی ایجاد کند جلو او می ایستم. ضمن اینکه هیچ کس تا این لحظه نگفته که من نمی توانم مصاحبه کنم.

وی افزود: من حافظ منافع تیم ملی هستم. همیشه بزرگی و کوچکی را رعایت کرده ام اما هر کس بخواهد در روند صعود تیم ملی خللی ایجاد کند، سکوت نمی کنم. اگر قرار است کسی صحبتی نکند، کسانی باید صحبت نکنند که چوب لای چرخ تیم ملی می گذارند و هر روز علیه تیم ملی و کی روش مصاحبه می کنند.

مدیر تیم ملی فوتبال ایران خاطر نشان کرد: خوشبختانه نتایج تیم ملی خوب است اما ما نیاز به حمایت و پشتیبانی بیشتری برای دومین صعود پیاپی به جام جهانی داریم.

با دیگران به اشتراک بگذارید: