خودم را از شاگردان و بچه‌های حزب موتلفه اسلامی می‌دانم

نگام، فرهنگ و هنر-  محمدرضا شریفی نیا، بازیگر سریال معمای شاه در مراسم تقدیر از عوامل و بازیگران این سریال ضمن تقدیر از حزب موتلفه اسلامی، گفت: برگزاری این مراسم پس از ۴ سال برای ما بسیار مغتنم است. امروز اتفاقات و هجمه هایی در جامعه علیه ما رخ می‌دهد و هیچ ملجا و پناهگاهی وجود ندارد که برای ما دلگرمی باشد و از ما دفاع کند.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، وی افزود: جریان اپوزیسیون در فضای مجازی بسیار فعال است و علیه ما کار می‌کند ولی دوستان ما و آنهایی که طرفدار این نوع تفکر هستند در فضای مجازی هیچ اقدامی انجام نمی‌دهند و به نوعی با یکدیکر اتحاد ندارند.

شریفی نیا خاطر نشان کرد: امروز یک کاری به نام سریال معمای شاه با همه سختی هایی که دارد انجام شده است ولی بعد از آن باید گروه های دیگر بیایند و در ارتباط با آن کار کنند. مهمترین و ضروری ترین چیزی که امروز برای جوانان جامعه ما نیاز است تماشای همین سریال است.

بازیگر سریال معمای شاه با تاکید بر اینکه نطفه انقلاب اسلامی در همین ۵۰ سال اخیر شکل گرفته است، گفت: جوانان ما باید بدانند چه کسانی برای انقلاب زحمت کشیدند و چه خون هایی ریخته شد تا انقلاب اسلامی شکل گرفت.

وی افزود: من خودم را از شاگردان و بچه های حزب موتلفه اسلامی می‌دانم زیرا من زمانی که در خدمت آیت الله مهدوی کنی بودم مدت ها از محضر آقای بادامچیان تلمذ می‌کردم.

شریفی نیا با بیان اینکه علیه سریال معمای شاه هجمه های بسیاری انجام گرفته است و ما توقع داشتیم از ما دفاع شود تاکید کرد: شما وقتی می خواهید روند یک جریان انقلابی را برجسته کرده و به نمایش بگذارید و بگویید چه کسانی در مقاطعی مانع تکامل جامعه بودند، خب معلوم است جریان های ضد انقلاب خارج از کشور علیه شما تبلیغات گسترده ای انجام می‌دهند.

بازیگر سریال معمای شاه خاطرنشان کرد: ما حتی فرزندان خودمان را تشویق نکردیم که این سریال را ببینند. اگر یک جوانی این سریال را مشاهده کند درواقع هزار جلد کتاب مطالعه کرده است.

وی با تاکید بر اینکه هیچ کسی برای این سریال در شبکه های مجازی تبلیغ نکرد، گفت: امروز در شبکه های مجازی علیه ما پر از فحش و فضیحت است چون یکی از ما یا در قلاده های طلا و اخراجی ها بازی کرده و یا یکی دیگر از مدافعان حرم حمایت کرده است.

شریفی نیا ادامه داد: من اخیرا اینستاگرام آقای حسام نواب صفوی را می‌دیدم که پر از فحش و فضیحت بود زیرا ایشان از مدافعان حرم حمایت کرده بود.

بازیگر سریال معمای شاه اظهار کرد: من از حزب موتلفه اسلامی تشکر می‌کنم که کلید حمایت از این سریال را زد و ما فهمیدیم سایه یک پدری بالای سرمان است که می‌تواند از ما دفاع کند. ما توقع داریم از سریالی که برایش آنقدر زحمت کشیده شده است بصورت سازماندهی شده دفاع شود.

با دیگران به اشتراک بگذارید: