شش تروریست تسلیم نیروهای امنیتی ترکیه شدند

نگام ، بین الملل _شش نفر از اعضای گروه تروریستی پ.ک.ک در شهرستان سیلوپی استان شرناق از این گروه فرار و خود را تسلیم نیروهای امنیتی ترکیه کردند.

به گزارش خبرگزاری آناتولی تعداد شش تن از عناصر پ.ک.ک که از کمپ های این گروه تروریستی در شمال عراق فرار کرده بودند، در شهرستان سیلوپی استان شرناق ترکیه تسلیم نیروهای امنیتی کشور شدند.

همچنین هواپیماهای جنگی ترکیه با بمباران مواضع گروه تروریستی و تجزیه طلب پ.ک.ک در مناطق چوکورجا استان حکاری کشور و زاپ واقع در شمال عراق، پناهگاه ها و انبارهای سلاح متعلق به این گروه را منهدم کردند.

از سوی دیگر، نیروهای امنیتی ترکیه یک تروریست عضو پ.ک.ک/پ.ی.د را که سعی در عبور از مرز مشترک کشور با سوریه داشت را در استان شانلی اورفا دستگیر کردند.

نیروهای امنیتی ترکیه در گشت روزانه خود در شهرستان اواجیک استان تونج الی موفق به کشف ۲ راکت انداز ضد تانک شدند.

ماموران مرزبانی نیروی زمینی ارتش ترکیه هم، ۶۲۱ نفر را که هنگام ورود غیرقانونی از مرز سوریه به ترکیه و ۳ نفر دیگر را نیز که قصد خروج غیرقانونی از ترکیه به سوریه داشتند را دستگیر کردند که از افراد دستگیر شده یک دستگاه خودرو، ۱۵۳ پاکت سیگار، گوشی موبایل و کامپیوتر کشف و ضبط شد.

همچنین نیروهای مرزبانی ترکیه، ۳ نفر را که قصد ورود غیرقانونی از عراق به ترکیه داشتند، ۱۶۳ نفر را حین خروج غیرقانونی از ترکیه به یونان و ۱۹ نفر دیگر را نیز در مرز بلغارستان دستگیر کردند.

با دیگران به اشتراک بگذارید: