برای کادر فنی و مربیان تیم های نوجوانان ویزا صادر نشد

نگام، ورزشی – فدراسیون جهانی تکواندو (WTF) در اقدامی عجیب و منحصر به فرد از صدور ویزا به کادر فنی و پزشک تیم نوجوانان ایران خودداری کرد.

 یک منبع آگاه در تیم ملی تکواندوی ایران به ایرنا گفت : تیم ملی نوجوانان ایران فرودگاه امام خمینی (ره) تهران را در حالی به مقصد کانادا ترک کرد که بدلیل عدم صدور ویزای کادر فنی و کادر پزشکی تیم، این افراد موفق به همراهی تیم نشدند

سیدمحمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندوی ایران نیز در بین جاماندگان از این مسابقات است .
با توجه به دعوت رسمی از تیم ملی تکواندوی ایران این سووال باقی می ماند چگونه یک تیم بدون کادر فنی و پزشکی از کشور خارج می شود.
لازم به یادآوری است که وزن کشی تیم نوجوانان روز یکشنبه انجام و مسابقات از روز چهارشنبه آغاز می شود که با توجه به عدم همراهی تیم مربیگری و کادرپزشکی سرنوشت تیم های نوجوانان شامل بانوان و آقایان در هاله ای از ابهام است .
البته این رخداد عجیب ورزشی در حالی است که پیگیریهای فدراسیون تکواندو نیز بی جواب مانده و ۷ نفر از تیم مربیگری، کادر فنی و کادر پزشکی هنوز در کشورمان حضور دارند.
تیم‌ملی نوجوانان پسر و دختر کشورمان برای حضور در یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان، بامداد امروز جمعه راهی «بورنابی» کانادا ‌شد.
یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان ۲۰۱۶ با حضور ۸۰۰ تکواندوکار از ۱۱۰ کشور جهان در تاریخ ۲۶ آبان‌ماه به مدت ۵ روز در شهر «بورنابی» کانادا برگزار می شود.

با دیگران به اشتراک بگذارید: