۱۱ نامزد احتمالی اصولگرایان در انتخابات ۹۶

نگام ، سیاسی _ مهرداد بذرپاش نیز از جمله افرادی است که شانس بالایی برای نامزدی اصولگرایان در انتخابات ۱۳۹۶ را دارد.در عین حال سعید جلیلی نیز با ادامه سفرهای استانی و سخنرانی های متعدد، همچنان خودش را بعنوان یک گزینه مطرح کرده است. همچنین فتاح…
به گزارش نواندیش _ در حالی که کمتر از ۵ ماه به آغاز فرآیند برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۶ باقی مانده است، هنوز تکلیف اصولگرایان برای این رقابت مشخص نیست.

به گزارش «نواندیش» این جریان سیاسی رقیب روحانی که مدعی بود بدلیل تفرق در انتخابات گذشته، نتیجه را به اصلاح طلبان و رییس جمهورکنونی واگذار کرده است، همچنان از تفرق و سر درگمی رنج می برد.

در همین رابطه و طی روزهای اخیر تعداد زیادی از افراد بعنوان نامزدهای انتخابات ۹۶ از سوی طیف های مختلف اصولگرایان معرفی شده اند:

جبهه یکتا (وزرا و مدریان سابق احمدی نژاد) حسب اعلام سیدمحمد حسینی وزیر سابق فرهنگ و ارشاد دولت دهم ۲ نامزد را مدنظر دارد: رستم قاسمی و حاجی بابایی دو وزیر دولت دهم.

حزب موتلفه اسلامی: اسدالله بادامچیان، یحیی آل اسحاق و مصطفی میرسلیم.

سایر گروهها و گرایش های اصولگرایان براساس اعلام اخیر احمدعلی پورمختار نماینده اصولگرای مجلس: محمدباقرقالیباف، عزت الله ضرغامی و غلامحسین الهام.

چندی پیش نیز شنیده شد مهرداد بذرپاش نیز از جمله افرادی است که شانس بالایی برای نامزدی اصولگرایان در انتخابات ۱۳۹۶ را دارد.در عین حال سعید جلیلی نیز با ادامه سفرهای استانی و سخنرانی های متعدد، همچنان خودش را بعنوان یک گزینه مطرح کرده است. همچنین فتاح رییس کمیته امداد امام نیز بعنوان یکی از گزینه های احتمالی از سوی برخی محافل اصولگرایان معرفی شده است.

اکنون باید منتظر ماند و دید که طی روزهای آینده چه افراد دیگری به این لیست اضافه خواهند شد و آیا رقبای روحانی از این گزینه های مطرح شده در برابر او بهره خواهند گرفت یا آن که در دقیقه ۹۰ نامزدی جدید را مطرح خواهند کرد؟