عبور سخت استقلال از سد صبا؛ سپاهان به سختی از سد آلومینیوم اراک گذشت

نگام، ورزشی – دیدار تیم های فوتبال استقلال تهران و صبای قم در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی که پس از ۱۲۰ دقیقه مبارزه دو تیم به ضربات پنالتی کشیده شده بود در نهایت با برتری آبی پوشان همراه بود و دیدار تیم های آلومینیوم اراک و سپاهان اصفهان پیگیری شد که طی آن تیم سپاهان با برتری ۲ بر یک برابر حریف راهی مرحله بعد شد.

تیم های فوتبال استقلال تهران و صبای قم در مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام حذفی عصر جمعه در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار در طول ۹۰ دقیقه با تساوی بدون گل به پایان رسید و کار به وقت های اضافه کشیده شد.

در وقت های اضافه هم دو تیم نتوانستند نمایش خوبی داشته باشند و با احتیاط کار کردند تا سرنوشت به ضربات پنالتی کشیده شود. در ضربات پنالتی استقلال به برتری ۵ بر ۳ رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. در این ضربات سیدمهدی رحمتی توانست یکی از ضربات پنالتی حریف را بگیرد و سهم زیادی در صعود تیمش داشته باشد.

در این دیدار که با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم منصور پورحیدری آغاز شد تیم استقلال نیمه اول برتر از حریف خود بود و صاحب موقعیت هایی هم شد اما نتوانست از این برتری استفاده کند. ضمن اینکه این تیم به یک گل رسید که داور اعلام آفساید کرد.

در نیمه دوم هر چند سرعت بازی کمی بالاتر رفت اما بازهم دو تیم نتوانستند نمایش خوبی داشته باشند و تلاش هایشان برای باز کردن دروازه ها به جایی نرسید و دو تیم در پایان نود دقیقه به تساوی بدون گل رسیدند.

در دو وقت اضافه هم دو تیم نمایش ضعیف و دور از انتظار خود را ارائه دادند و بانمایشی ضعیف سعی کردند بازی را به ضربات پنالتی بکشند.

شاگردان عبدالله ویسی در دیداری سخت برابر نماینده اراک به برتری رسیدند و راهی مرحله بعدی جام حذفی شد.

مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور عصر  جمعه با دیدار تیم های آلومینیوم اراک و سپاهان اصفهان پیگیری شد که طی آن تیم سپاهان با برتری ۲ بر یک برابر حریف راهی مرحله بعد شد.

این دیدار که در طول ۹۰ دقیقه با تساوی بدون گل به پایان رسیده بود در وقت های اضافه سه گل به همراه داشت. جلال الدین علی محمدی ۹۲ و اولیویرا ۱۰۸ برای سپاهان گل زدند و اکبر بختیاری ۹۵ برای تیم آلومینیوم گل زد.

با دیگران به اشتراک بگذارید: