موتلفه مثل دوره‌های قبلی انتخابات،‌ نامزد خواهد داشت

نگام ، سیاسی _ دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه اصولگرایان باید در انتخابات ریاست جمهوری به یک نامزد برسند، گفت: موتلفه ظرفیت خود را در اختیار ائتلاف اصولگرایان قرار می‌دهد.

محمدنبی حبیبی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین فعالیت‌های انتخابات موتلفه، اظهار کرد: اکنون نمی‌توانیم مشخص کنیم که چه زمانی نامزد خود برای انتخابات ریاست جمهوری را معرفی می‌کنیم. این مسأله به شرایط سیاسی بستگی دارد.

وی افزود: موتلفه مثل دوره‌های قبلی انتخابات،‌ نامزد خواهد داشت اما ظرفیت خود را برای ائتلاف اصولگرایان با تمام قدرت به کار می‌گیرد.

حبیبی در پاسخ به این پرسش که آیا موتلفه در اجماع بر روی قالیباف شرکت می‌کند؟ گفت: در حال حاضر راجع به هیچ شخصی بحث نمی‌کنم.

وی تأکید کرد: ولی به هر حال باید به طرف یک نامزد پیش برویم و این فرد هم باید به ائتلاف اصولگرایان معرفی شود. در حال حاضر تشکل‌های اصولگرا در حال انتخاب گزینه خود هستند و موتلفه هم همین روند را طی می‌کند. مهم این است گزینه‌هایی که معرفی می‌شوند، نظر جمع را بر نظر خود ترجیح دهند تا در نهایت به یک گزینه واحد برسیم.

دبیرکل موتلفه در پایان در پاسخ به این پرسش که چرا جلسه مشترک جامعه روحانیت با اصولگرایان برای ایجاد ائتلاف تشکیل نمی‌شود، گفت: تاریخ این جلسه هنوز مشخص نیست و دلیل آن را هم از خود آنها بپرسید.

با دیگران به اشتراک بگذارید: