سرپرست فدراسیون دوچرخه‌سواری: حرف‌های سراجی ادعایی بی‌مورد بوده و پیگیری حقوقی می‌کنیم

نگام، ورزشی – سرپرست فدراسیون دوچرخه‌سواری گفت: صحبت‌های مسئول پیشین کمیته بازاریابی فدراسیون درخصوص خرید دوچرخه‌ را پیگیری حقوقی می‌کنیم.

نصرالله پریچهره، درباره ادعای مسئول پیشین کمیته بازاریابی فدراسیون دوچرخه‌سواری مبنی بر خرج شدن هزینه ۲۰۰ میلیون تومانی پول خرید دوچرخه در جایی دیگر، اظهار داشت: ابتدا باید بگویم که حالا حرف از ۲۰۰ میلیون گذشته و به ۴۳۰ میلیون هم رسیده است. من در این باره به خسرو قمری، رئیس پیشین فدراسیون صحبت کرد و از او خواستم اگر چیزی در این باره می‌داند، توضیح بدهد. قمری هم گفت «این مسئله برای سال ۹۳ است. ما برنامه‌ریزی کرده بودیم که از چین دوچرخه برخریم و حتی مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان نیز از اسپانسرها گرفتیم، اما به دلیل آنکه شرکت چینی ضمانت نداد، موضوع هرگز عملیاتی نشد.»

وی افزود: برخی اعتبارات فدراسیون براساس تفاهم‌نامه‌هایی که امضا‌ می‌شود، تخصیص پیدا می‌کند، اما موضوع این است که برای خرید دوچرخه اصلاً تفاهم‌نامه‌ای وجود نداشته است.

دوچرخه‌سواری ادامه داد: روزی که من وارد فدراسیون شدم، فقط ۱۰۰ میلیون تومان در حساب بود. این در حالی بود که باید اعزام‌هایی صورت می‌گرفت و اردوهایی نیز برگزار می‌شد که ما برای آنها مبلغ ۴۵۰ میلیون تومان از وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک گرفتیم. می‌خواهم این را بگویم که من پولی به نام خرید دوچرخه ندیدم. صحبت‌هایی که در این باره مطرح شده، بار حقوقی دارد و باید مستنداتش ارائه شود.

پریچهره عنوان کرد: مسئول پیشین کمیته بازاریابی فدراسیون که به دلیل نامزدی‌اش در انتخابات از این سمت کنار رفت، گفته بود که این پول در خزانه‌ فدراسیون بوده و جای دیگری هزینه شده است. ما چنین چیزی را ندیده‌ایم و این موضوع را پیگیری حقوقی می‌کنیم. این حرف‌های بار حقوقی دارد و از من خواسته‌اند که پیگیری کنم.

وی گفت: اینکه می‌گویند شرکت چینی این دوچرخه‌ها را بار زده تا با کشتی بفرستد، واقعیت این است که قراردادی نبوده که بخواهد به واسطه آن، دوچرخه‌ها را وارد کشتی کند و برای ما بفرستد. به نظرم همه اینها یک ادعای بی‌مورد بوده و جامعه دوچرخه سواری را زیر سوال برده است.

با دیگران به اشتراک بگذارید: