از سخنرانی حق شناس در بوشهر و محمود دردکشان در همدان ممانعت به عمل آمد

نگام ، سیاسی _ پس از لغو سخنرانی علی مطهری در مشهد ، لغو سخنرانی اصلاح طلبان و حامیان دولت هم چنان ادامه دارد ، در آخرین اقدام ،  از سخنرانی حق شناس در بوشهر و محمود دردکشان در همدان هم ممانعت به عمل آمد.

لغو سخنرانی حق شناس در دانشگاه آزاد بوشهر

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی از لغو سخنرانی خود در دانشگاه آزاد بوشهر خبر داد.

محمدجواد حق شناس در گفت‌وگو با ایسنا در این باره اظهار کرد: قرار بود به دعوت جامعه اسلامی دانشجوی پیروان ولایت در روز پانزدهم آذر در دانشکده فنی دانشگاه آزاد بوشهر سخنرانی کنم.

وی افزود: موضوع این سخنرانی جریان شناسی سیاسی جمهوری اسلامی ایران بود اما امروز به من خبر دادند که این سخنرانی با وجود آنکه مجوز قبلی داشت، توسط نهاد نمایندگی ولی فقیه در این دانشگاه لغو شده است.

 

سخنرانی محمود دردکشان در همدان هم لغو شد

dordkeshan-negaam
در ادامه لغو سخنرانی‌های متعدد فعالان سیاسی از سوی مراکز خاص و نهادهای امنیتی، سخنرانی محمود دردکشان در همدان که از سوی هیئت رزمندگان و جانبازان اصلاح طلب استان برنامه‌ریزی شده بود، لغو شد.

علیرغم مجوز صادره از سوی شورای تامین استان همدان جهت سخنرانی محمود دردکشان در مسجد قدس شهر همدان به مناسبت رحلت پیامبر گرامی اسلام در ساعت ۱۸ سه شنبه ۹ آذر ماه، با کارشکنی‌های مکرر از سوی برخی نهادهای خاص بالاخره با تهدید به بازداشت این مجاهد روشنگر و همچنین فشار بر عده‌ای دیگر موفق به لغو مراسم پیامبر رحمت شدند.

این مراسم مذهبی از سوی هیئت رزمندگان و جانبازان اصلاح طلب استان همدان برنامه ریزی شده بود.

شنیده‌ها حاکی از آن است که عمده فشار از سوی دادگاه ویژه روحانیت بوده است.

با دیگران به اشتراک بگذارید: