تایید مشاهده سفینه های موجودات فضایی در ماه توسط یکی از فضانوردان ماموریت آپولو !

نگام، علم و تکنولوژی – همانطور که می‌دانید در ۲۱ جولای ۱۹۶۹، اولین انسان‌ها یعنی نیل آرمسترانگ (Neil Alden Armstrong) و باز آلدرین (Buzz Aldrin) بر روی کره ماه قدم گذاشتند. همانطور که شاهد بودید، پیش‌تر به بررسی عوامل عدم بازگشت ناسا به کره ماه پرداختیم. این بار با یکی از شوکه کننده‌ترین خبرها پیرامون ماموریت آپولو در خدمت شما بازدیدکنندگان محترم هستیم! با وجود شایعات بسیار، پیرامون وجود سفینه های موجودات فضایی در ماه، فضانورد اسبق ناسا، یعنی باز آلدرین به عنوان دومین انسانی که بر سطح ماه قدم نهاد، مشاهده سفینه های موجودات فضایی در ماه را تایید می‌کند!

باز آلدرین:

من اثراتی از روشنایی را در نزدیکی ستارگان دیدم؛ این شی ناشناس در کنار ستاره‌های آسمان در حرکت بود! البته ما از همان ابتدا می‌دانستیم که شاهد یک نور طبیعی نیستیم؛ از این رو، به لحاظ فنی آن را یوفو (شی ناشناس پرنده) نامگذاری کردیم.

باز آلدرین، وجود سفینه های موجودات فضایی در ماه را تایید کرد!

البته تایید این واقعیت از سوی باز آلدرین آن‌چنان هم غافل‌گیر کننده نیست؛ چرا که در سال‌های گذشته افشاگری ‌های متعددی پیرامون مخفی‌کاری‌های دولت آمریکا از سوی فضانوردان اسبق ناسا، افسران نظامی، کارمندان سابق ناسا و … صورت گرفته است. در بسیاری از اظهارات این افراد، مشاهداتی از سفینه های موجودات فضایی در ماه به گوش می‌رسد. اما آیا در حقیقت یوفوها و تجهیزات پیشرفته‌ی آنان، در جریان ماموریت آپولو قدم به قدم ما را همراهی کرده‌اند؟

در اینجا به بررسی گفته‌های سایر اشخاص مهم و مرتبط با ماموریت آپولو می پردازیم، از جمله آنان می توان به اظهاراتی از نیل آرمسترانگ (به عنوان اولین فردی که بر سطح ماه قدم گذاشت) و یوجین سرنان به عنوان فرمانده ماموریت آپولو ۱۷ اشاره کرد. افراد مذکور، به طور قطعی مشاهده سفینه های موجودات فضایی در ماه را تایید می‌کنند!

طبق اظهارات نیل آرمسترانگ، بیگانگان پیشرفته‌ی فضایی، دارای پایگاه‌هایی بسیار عظیم الجثه در سطح ماه بوده‌اند. او در ادامه افزود که سفینه‌ی فضایی آنان، در کنار یکی از دهانه‌های کره ماه قرار داشته است.

 

در جریان یک مصاحبه درباره ماموریت آپولو ۱۱، فضانورد اسبق ناسا یعنی نیل آرمسترانگ اظهار داشت که موجودات فضایی بر سطح ماه، به شکلی کاملا واضح، نارضایتی خود را از آمدن انسان‌ها به سطح ماه نشان می‌دادند.

باورنکردنی بود! البته ما همیشه می‌دانستیم که این احتمال وجود دارد، اما در حقیقت به ما هشدار داده شده بود که سوالی در این مورد وجود نداشته باشد!

جالب توجه است که یوجین سرنان (Eugene Cernan) به عنوان فرمانده ماموریت آپولو ۱۷ در مقاله‌ای در لس آنجلس تایمز اظهار داشت:

در این باره از من هم سوال پرسیده شده است، تا پیش از این فکر میکردم که موجودات بیگانه در جایی دیگر باشند.

Scott Carpenter به عنوان افسر نیروی دریایی و خلبان نیروی هوایی ایالات متحده آمریکا، فضانورد و مهندس هوانوردی در این رابطه اظهار داشته است:

در طی ماموریت‌های آپولو، هیچ‌گاه فضانوردان ما تنها نبوده‌ و همواره تحت نظارت مستمر یوفو‌ها قرار داشته‌اند.

نیل آرمسترانگ همچنین در جایی دیگر به اتفاق جالبی اشاره می‌کند:

در مسیر آپولو ۱۱ به ماه، من نوری را مشاهده کردم که همراه با ما در حرکت بود. احتمالات زیادی وجود دارد که این شی در حقیقت چه چیزی بوده است؛ شاید این فضاپیما متعلق به کشوری دیگر و یا حتی جهانی دیگر بوده باشد. حتی ممکن است صحبت از راکتی باشد که ما از آن جدا شده و یا ۴ پنلی که در هنگام خارج شدن ما به محلی دور پرتاب شد و احتمالا ما در حال تماشای انعکاس نور آفتاب در یکی از پانل‌ها در فضای دور بوده‌ایم.