سخنگوی مقتدا صدر: برخی درصدد قتل مقتدا صدر هستند

نگام ، بین الملل _ سخنگوی مقتدا صدر رهبر جوان صدری ها در عراق مدعی شد که برخی طرف های خارجی و داخلی در پس تهدید مقتدا صدر به قتل قرار دارند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران؛ جعفر الموسوی با انتشار بیانیه ای روز شنبه در واکنش به اظهارات دیروز جمعه مقتدا صدر که از تلاش هایی برای ترورش سخن گفته بود، مدعی شدکه برخی طرف های داخلی و خارجی مقتدا صدر را تهدید به قتل یا سکوت علیه فاسدان و دست کشیدن از اصلاحات، مخیر کرده اند.
وی در عین حال خاطر نشان ساخت که رهبر جریان صدر پرچم اصلاحات را برداشته و علیه شکست خوردگان و فاسدانی که کشور را وارد بحران کرده اند، به مقابله برخاسته است.
الموسوی افزود که این وضعیت باعث شده است که برخی فرصت طلبان بین دست کشیدن از اصلاحات و سکوت در برابر فاسدان و شکست خوردگان یا تهدیدها به حذف فیزیکی، مقتدا صدر را مخیر کنند.
سخنگوی مقتدا صدر گفت که جریان صدر از بخشی از جزییات این تهدیدهای جدی اطلاع پیدا کرده و برخی طرف های خارجی و داخلی در آن دخیل هستند.
الموسوی بدون اشاره به نام و هویت عوامل دخیل در ترور مقتدا صدر گفت: کسانی که در پس این تهدیدها هستند همان هایی هستند که می خواهند کشور را به سراشیبی سقوط ببرند.
جعفر الموسوی تاکید کرد که تظاهرات تا تحقق همه مطالبات مشروع صدری ها ادامه پیدا می کند و اصلاحات فراگیر یک ضرورت است.
این اولین بار نیست که ادعاهایی در باره ترور مقتدا صدر مطرح می شود و پیش از این در مارس ۲۰۱۶ نیز گزارش هایی از تلاش برای ترور مقتدا صدر منتشر شده بود.