سبحانی فر: دولت یازدهم مشی اعتدال را در عرصه سیاست داخلی عملیاتی کرد/کاهش تنش های سیاسی دستاورد دولت روحانی

نگام ، سیاسی _ عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت:خوشبختانه با رویکرد مثبت دولت یازدهم در چهار سال اخیر،تنش های سیاسی در عرصه داخلی کشور کاهش چشمگیری پیدا کرد.
رمضانعلی سبحانی فر در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره عملکرد دولت یازدهم در عرصه سیاست داخلی کشور، گفت: دولت یازدهم با شعار مشی اعتدال، این رویکرد را در عرصه سیاست داخلی در دستور کار خود قرار داد و شاهد هستیم که در کابینه دولت از تمام جناح ها و تفکرات سیاسی کشور حضور دارند.

نماینده مردم سبزوار، جوین و جغتای در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در بحث تعامل با قوای دیگر نیز دولت به خوبی تنواست رویکرد اعتدالی خود را به نمایش بگذارد، زیرا دولت در زمانی به روی کار آمد که اختلاف میان قوا بسیار شدید بود و اما با آمدن دولت یازدهم شاهد تقویت تعاملات و افزایش روابط میان دستگاه ها و قوای سه گانه بودیم.

وی گفت: رویکرد مثبت دولت یازدهم در ارتباط با قوای دیگر موجب شد که عملا هیأت حل اختلاف قوا کارایی نداشته باشد و جلسات آن برگزار نشد.

سبحانی فر ادامه داد: در بحث انتصاب مدیران و مسئولان در استان ها نیز، دولت یازدهم به خوبی رویکرد اعتدالی خود را عملی کرد و شاهدیم که از سلایق و تفکرهای مختلف، بر اساس تخصص های افراد در دستگاه ها استفاده شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: از طرف دیگر در حوزه تعامل دولت یازدهم با احزاب و گروه های سیاسی، دیدیم که نتوانستند وی را منتسب به یک جریان و گروه سیاسی خاص بکنند که این مسئله هم نشان دهنده شیوه فراجناحی دولت یازدهم است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس افزود: خوشبختانه با رویکرد مثبت دولت یازدهم در چهار سال اخیر، تنش های سیاسی در عرصه داخلی کشور کاهش چشمگیری پیدا کرد.