آصفری، عضو «جمنا»: رئیسی گزینه اصلی ماست، منوط به اینکه اعلام حضور کند / در جلسه ۱۷ فروردین، تکلیف جلیلی مشخص می شود / جبهه پایداری موضع خود را نسبت به «جمنا» مشخص نکرده

نگام ، سیاسی _ آصفری از برگزاری دومین جلسه جمنا در روز هفدهم فروردین‌ماه برای انتخاب ۵ کاندیدای این جبهه خبر داد و گفت: آقای رئیسی گزینه اصلی بین اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری است، منوط به اینکه وی برای حضور در این عرصه اعلام نظر کند.

محمدحسن آصفری عضو ستاد اجرایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی «انتخاب» در مورد حضور یا عدم حضور سعید جلیلی در جمنا اظهار کرد: این موضوع در جلسه‌ای که هفدهم فروردین‌ماه داریم و دومین جلسه جمنا در تهران بوده که با حضور نمایندگان استان‌ها برگزار می‌شود مطرح شده و تکلیف این آقایان روشن خواهد شد.

نماینده سابق مجلس با بیان اینکه ۵ نفر در جلسه روز هفدهم به عنوان کاندیدای جمنا انتخاب خواهند شد، افزود: در این نشست طی برگزاری یک انتخابات داخلی از میان ۱۲ نفری که کاندیدای جریان نیروهای انقلابی هستند در نهایت ۵ نفر با اکثریت آراء انتخاب شده و به عنوان کاندیدای جبهه مردمی نیروهای انقلاب معرفی خواهند شد.

این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه اکثریت اصولگرایان بر روی انتخاب آقای رئیسی به عنوان کاندیدای واحد این جناح به اجماع رسیده‌اند تصریح کرد: آقای رئیسی گزینه اصلی بین نیروهای اصولگرا و ارزشی است اما هنوز وی اعلام نظر نکرده است که برای انتخابات می‌آید یا خیر.

آصفری در رابطه با همکاری اعضای جبهه پایداری با جمنا تاکید کرد: تاکنون جبهه پایداری مواضع خود را نسبت به جمنا مشخص نکرده است ولی ما مطمئن هستیم که همه نیروهای انقلابی و ارزشی کاندیدای واحدی را برای رقابت در عرصه انتخابات ریاست جمهوری معرفی خواهند کرد.