سوء استفاده از اموال آستان قدس برای اهداف انتخاباتی رئیسی هم چنان ادامه دارد ؛ پس از خوزستان این بار در تبریز با تبرکی های امام رضا !!!!!

نگام ، سیاسی _ ابراهیم رئیسی که کمتر از یک سال از انتصابش در تولیت آستان قدس رضوی با حکم حجت الاسلام خامنه‌ای می گذرد، یک‌باره در موسم انتخابات با دغدغه متبرک کردن مردم شهرهای مختلف از آستان قدس رضوی در حال ریخت و پاش‌های انتخاباتی است .

پس از خوزستانی‌ها این بار نوبت به تبریزی‌ها رسید که به نام امام رضا و به کام سبد رای ابراهیم رئیسی متبرک شوند.

ابراهیم رئیسی که کمتر از یک سال از انتصابش در تولیت آستان قدس رضوی با حکم حجت الاسلام خامنه‌ای می گذرد، یک‌باره در موسم انتخابات با دغدغه متبرک کردن مردم شهرهای مختلف از آستان قدس رضوی در حال ریخت و پاش‌های انتخاباتی است.

بر اساس اطلاعات دریافتی از منابع نگام در جدیدترین خبر از روز گذشته از طرف آستان قدس رضوی به خانه تک تک مددجویان بهزیستی شهرستان تبریز مراجعه می کنند و متاسفانه بهزیستی استان هم با این روند غیر قانونی و غیر اخلاقی همکاری و همراهی می کند ، در این اقدام به هر مددجو ۱۰۰هزارتومان پول نقد ، نمک ، شاخه نبات همراه با با یک پرچم آستان قدس رضوی تبرکی می دهند .
آستان قدس رضوی در ایام تعطیلات نوروز نیز تحت عنوان طرح نسیم کرامت! صدها تن آرد رایگان در بین مردم خوزستان توزیع کرد! اقدامی که با پوشش خبری گسترده رسانه‌های محافظه کار از سپاه و قوه قضاییه تا … همراه شد.

رئیسی که با اقدام‌های مشابه محمود احمدی‌نژاد تداعی کننده حرکت‌های پوپولیستی او در سال ۸۸ است که با توزیع سیب زمینی رایگان در میان مردم دولت خود به فکر سبد رای بود.

محمود صادقی در واکنش به این تحرک انتخاباتی! رئیسی در توییتر خود نوشت:

آغاز عملیات بزرگ مردمی توزیع صدهاتُن «آرد تبرکی» امام‌رضا(ع) دربین محرومین خوزستان؛ آرد از سیب‌زمینی مغذی‌تر است؟!