درآمد حاصل از بلیت‌فروشی بازی تراکتورسازی-استقلال به سیل‌زدگان آذربایجان داده می‌شود

نگام، ورزشی – مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد درآمد حاصل از بلیت‌فروشی دیدار تیمش مقابل استقلال به سیل‌زدگان آذربایجان تقدیم خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری میزان، چند روز پیش سیل در استان آذربایجان شرقی باعث شد چند نفر از هموطنان ما جان خود را از دست بدهند و البته بازماندگان خسارت مالی زیادی را متحمل شوند.
مصطفی آجرلو، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام اعلام کرد که درآمد حاصل از بلیت‌فروشی دیدار تیم فوتبال تراکتورسازی مقابل استقلال به سیل‌زدگان آذربایجان تقدیم خواهد شد.
در متن این پست اینستاگرامی آمده است: «با سلام به هواداران پرشور. به نظرم اگر درآمد حاصل از فروش بلیت دیدار تیم‌های تراکتورسازی-استقلال را تقدیم سیل‌زدگان آذربایجان کنیم، موجب خوشحالی و دلگرمی این عزیزان شده‌ایم. پنج‌شنبه با حضور شورانگیز شما هواداران هم موجب شادی این عزیزان را فراهم می آوریم و هم زمینه‌ساز برد تیم محبوب‌مان مقابل استقلال خواهیم شد. پنج‌شنبه با حضور شما هواداران پرشور روز پرشکوهی خواهد شد.
با تسلیت مجدد به خانواده عزیزان مصیبت‌دیده امیدواریم این اقدام باشگاه تراکتورسازی در تقدیم درآمدهای دیدار پنج‌شنبه به سیل‌زدگان موجب دلگرمی این عزیزان شود.»