پای «آمدنیوز» به مجلس هم باز شد/ سؤال نماینده شاهین شهر: چرا اخبار محرمانه کشور در «آمدنیوز» درج می‌شود؟

نگام ، سیاسی _ در حالی‌که پروپاگاندای دروغ اصول‌گرایان با رسانه‌های میلیاردی‌شان، بر «جعلی» یا «دروغ بودن» اخبار «آمدنیوز» قرار گرفته و مدت‌ زیادی است سعی کرده‌اند حتی توسط عوامل وابسته‌ی خارجی خود و با «تخریب»، این رسانه را رسانه‌ای «ضد انقلاب» یا «ضد مردمی» جلوه دهند، خواص به خوبی واقفند که اخبار درج شده در «آمدنیوز»، اخباری صحیح است که از «لایه‌های تاریک قدرت» است؛ گاهی به دروغ این اخبار را «تکذیب»، گاهی آن‌را «جعلی» و گاهی نیز در برابر این اخبار و اسناد، «سکوت» اختیار می‌کنند اما همه‌ی به خوبی واقفند که اخبار «آمدنیوز»، «ناب» است و از «اندرونی قدرت»، «افشا» می‌شود.

به گزارش آمد نیوز مشخص است که پروژه ساس (سازمان اطلاعات سپاه) بر انتساب «آمدنیوز» به دولت روحانی شکل گرفته و قصد دارند تسویه‌ی خونینی با دولت روحانی به راه بیندازند، اما کیست که نداند «آمدنیوز» در کنار گوش همه‌ی مسئولین است؟ مگر سند منتشر شده از دفتر رهبری، توسط دولت به «آمدنیوز» ارسال شد؟ مگر خبر ملاقات محرمانه‌ی رهبری با احمدی‌نژاد توسط دولت به «آمدنیوز» ارسال شد؟ مگر اساسا دولت یا وزارت اطلاعات از این ملاقات محرمانه مطلع بودند؟ مگر ممکن است خبر بازداشت سه معاون ارشد حسین طائب در سازمان اطلاعات سپاه، توسط دولت برای «آمدنیوز» ارسال شده باشد؟ یا سایر اخباری که حتی دولتی‌ها هم نشان دادند از آن بی‌اطلاعند و گاهی به دروغ آن‌ها را تکذیب کردند؛ مانند بازداشت چند ساعته «کاظم جلالی» توسط وزارت اطلاعات به اتهام پول‌شویی، ترانزیت مواد مخدر و زمین‌خواری؛ خبری که تنها ۳ تن از مسئولین ارشد کشور از آن مطلع بودند و انتشار آن، سبب تکذیب سریع دولتی‌ها و حتی وزارت اطلاعات گردید! مگر دولتی‌ها از ربایش رئیس ایستگاه اطلاعاتی موساد در کشور قبرس و پایتخت آن نیکوزیا، توسط سپاه قدس اطلاع داشته‌اند؟ مگر این خبر تنها در اختیار «حفاظت اطلاعات سپاه» نبود؟ مگر تنها دفتر رهبری و فرماندهی سپاه از آن مطلع نبود؟ چرا آدرس اشتباه به مردم می‌دهید؟

امروز «حاجی‌دلیگانی» نماینده مردم شاهین‌شهر که از نیروهای وابسته به سپاه در مجلس، از وزیر اطلاعات پرسیده: «اخباری که مشخص است تنها در اختیار نهادها و دستگاه‌های دولتی است، چگونه در کمتر از یک‌ساعت بعضاً در اختیار سایت‌ها و کانال‌های ضدانقلاب همچون آمدنیوز قرار می‌گیرد؟ باید مشخص شود که این اطلاعات از کجا درز می‌کند و چه کسانی در این امر دخیل هستند. آیا وزارت اطلاعات در این‌باره اقدامی را صورت داده است، در این باره گزارش دهد. وزارت اطلاعات آیا این افراد را شناسایی و با آنها برخورد کرده و اگر این کار را انجام داده چگونه این اطلاعات هنوز اخبار محرمانه به فوریت در اختیار این سایت قرار می‌گیرد؟ که بعد از انتشار در این سایت، رسانه‌های داخلی ما در جریان آن قرار می‌گیرند. سایت ضد انقلاب آمدنیوز!! به دنبال اختلاف‌افکنی در کشور است!! و در حالی که در قبال بخشی از دولت هیچ موضعی نداشته و سکوت اختیار می‌کند، بخش دیگری از جامعه را که عموماً افکار انقلابی دارند مورد هدف قرار می‌دهد، به مقدسات ما اهانت می‌کند و به مسئولین عالی‌رتبه کشور ما مرتباً حمله می‌کند!!»

«آمدنیوز» ضد انقلاب نیست  و تنها نور را در تاریک‌خانه‌ی قدرت تابانده

لازم است به آقای حاجی دلیگانی نماینده یادآوری کنیم منابع خبری «آمدنیوز» همه جا هستند، حتی بیخ گوش شما دوست عزیز!

«آمدنیوز» ضد انقلاب نیست و تنها «نور را در تاریک‌خانه‌ی قدرت تابانده» که البته وظیفه‌ی رسانه‌ی آزاد نیز جز این نیست. «آمدنیوز» اگر ضد انقلاب بود، باید ادبیات ضدانقلاب را داشت، «آمدنیوز، منتقد قدرت مطلقه در ایران است» و «خط قرمز» این رسانه، «حق مردم» است، هر کجا حق مردم تباه شود، «آمدنیوز» همان‌جاست. دلیل وحشت حاکمیت و اقتدارگرایان که با هزاران مکر و حیله نیز تلاش کردند وب‌سایت «آمدنیوز» را هک کنند و برای این‌کار تا این‌جا نیز موفق بوده‌اند، همین است که «آمدنیوز» وابسته به هیچ‌ جناح و فردی نبوده و «منافع ملی» برای آن در اولویت نخست است. اگر «آمدنیوز» وابسته به جناح و فرد بود، نباید اخبار ملاقات صادق خرازی و موسوی لاری با حسین طائب را منتشر می‌کرد! جایی که باید سند صرافی «سیده فاطمه حسینی و همسرش» را منتشر می‌شود و برای برکناری «سید صفدر حسینی» به دولت فشار آورده می‌شود و جایی که باید از «انتصاب داماد آمریکایی‌الاصل حدادعادل در وزارت ارتباطات» افشاگری می‌شود تا وی از سمت خود برکنار شود. چرا؟ چون «آمدنیوز» به جناح و فرد وابستگی ندارد و «فساد» را هدف قرار داده است که این مهم، از فرمایشات رهبری معظم انقلاب نیز هست.

با این اطمینان، منابع خبری مردمی‌ «آمدنیوز»، آسوده خاطر در کنار این رسانه مانده‌اند، فعال هستند و به آن «لطف» دارند، زیرا «آمدنیوز» را رسانه‌ی ملی می‌دانند و «صدای مردم زجرکشیده» تلقی می‌کنند؛ انگ «ضد انقلاب» و «برچسب‌»هایی که این روزها حتی به احمدی‌نژادِِ نظر نزدیک به رهبری نیز می‌چسبانند، ناچسب‌ترین وصله به «آمدنیوز» است؛ مردم سال‌هاست می‌دانند که قرار است با وابسته نشان دادن «آمدنیوز» به سرویس‌های جاسوسی، آمریکا، عربستان، ترکیه، انگلیس و … تنها صورت مسئله پاک شود و این رسانه را از دور خارج کنند، مردم سال‌هاست با این وصله‌های ناچسب آشنایی کامل دارند و این وصله‌ها به هر صدای منتقدی چسبانده می‌شود.

از صدای مردم نهراسید، «صدای مردم، صدای خداست و آمدنیوز هم صدای مردم است.»